Burak Yılmaz mı Demba Ba mı?

İkiside forvet oyuncusu hangisi Daha yetenekli

• Dembaba
    A seç
  • Burak Yılmaz
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlari okudum da tebessum ettim. Burak dedigimiz kisi cok degil 2 sene once sampiyonlar liginde dunyanin en iyi forvetleriyle yaristi gol anlaminda teknik anlam da. Tamam kotu bir sezon gecirmis/ geciriyor olabilir ama bu Burak' in kotu oyuncu oldugu anlamina gelmez.

1|1
    1|4
    • Ya sen ne ictin ya Buragin kacirdigi goller burdann Ispanyaya yol olur hadi kacirdiklarini gectim attigi gollere bir bak. soyle. adam akilli attigi bibgol var mi ya bos kaleye ya kaleci hatasi ya sans. ya da defansin aptalligi

• Hep oyle olur zaten.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Gayet guzel bir karsilastirma olmus ancak bir karar vermek zor belki birazdaha takim adina ba ama ikisininde meziyetleri farkli.

0|0
    0|0
  • İyi bir Galatasaray'lı olarak DEMBABA :P
    Beni taniyanalr bilir ben kamera b. yılmazı her gösterdiğnide küfür eden biriyim nefesim kesilior küfür dereken o derece, top bile toplatmam onu değil footbol sahasina hipodroma sokmam yeşil olan herşeyi uzak tutarim ondan :D
    yine bir Şampiyonlar ligi maçinda tüneldeyken gösterid kameralr orda başaldim sövmeye puşto 3 gol atiydi :D
    bazen sövmeyim sövdükçe atiyor diyorum aa dayanamıyorum naaaapim.
    Facebokum kapancak ona sövmekten

2|0
    0|0
  • Yine gizli karşılaştırmalar... DemBaba buraktan kat kat iyi

0|0
    0|0
  • Demba ba tabiiki.. guiza bile buraktan iyi

0|2
    0|1
  • galatasaraylıyım burak demba banın sol ayagının cın parmagı olamaz, sanasına topcu olmuş bırı bence

0|0
    0|0
  • Dem Baba daha özellikli bir oyuncu ama Burak daha çok gol atar.

0|0
    0|0
  • Burak ın demba ba gibi bir premier lig topçusu kaliteli bir oyuncu ile karşılaştırmak net mallıktır. burak önce her b. o. k a yatıp penaltı beklememeyi öğrensin hayatında gs den saha büyük bir takım görmüşmü anadoludan başka yerdemi oynamış göz var nizam var bu nasıl bir cehalettir bari balta sapı necati yle filan karşılaştırın töbe yarabbim ya

0|0
    0|0
  • Burak Türkiye'ye göre aslı kötü denilemez bu aralar formsuz biraz ama Demba ba Türkiye standartlarından fazlası gibi. Kumaşı farklı biraz.

0|0
    0|0
  • Boyle bir karsilastirma mi yapilir ya demba yi geçtim Burak yilmazin karsisina kim cikarsa ciksin o kazanir bankasya forvetleri bile buraktan daha iyi

0|1
    0|1
  • Demba daha iyi.

0|1
    0|1
  • burak yılmazda yetenek yok 0 vur ayak içiyle girerse attığı goller hep böyle orta sahası iyi galatasarayın bu sayede parladı ama demba ba çok ayrı bir yetenek

0|0
    0|1
  • Burak Yılmaz

0|0
    0|1
  • burak şerefsizin teki demba ba adamın hası

1|2
    0|2
  • Burakda teknik yok sadece süratlı

0|0
    0|0
  • Burak yılmaz "Düşe kalka" öğrenmiş futbol oynamayı :)

0|0
    0|0
  • galatasaraylı olmamam rağmen demba ba daha iyi.

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz ı düğünüm de bile oynatmam

0|0
    0|1
  • tabiki demba ba

0|0
    0|0
  • sorman hata

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• O nasıl bir karşılaştırma öyle tabi ki Demba Ba

0|2
    0|0
  • Yilmaz Burak

0|0
    0|1
  • DemBa Ba ile karşılaştılcak en son kişidir burak.

1|2
    0|1
  • Dembaba

0|0
    0|0
  • Burak Yılmaz

0|0
    1|1
  • Dembaba

0|0
    1|0
Yükleniyor...