Hiç çok yakın arkadaşınızın sevgilisinden hoşlandınız mı?

Yaşadıysanız eğer, sadece içinizde mi yaşadınız yoksa karşılıklı gizli bir aşk olarak mı yaşadınız?

0|0
717

En İyi Erkek Görüşü

• daha o kadar ...olmadım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• bence herkes yaşamıştır ama iyi adam rolü oynuyor bu kişiler.ama ben asla açılmazdım ya da gözgöze gelmemeye çalışırdım ondan sürekli kaçardım bu durumlarda...

0|0
    0|0
  • Yengeye yenge dedikten sonra dünya ahiret bacım olarak kalır en yakın arkadaşımdan ayrılsa bile bu böyle devam eder arkadaşlıktan öte gitmez muabbetim.

3|0
    0|0
  • asla bi kadının yakın arkadaşımla aramı açmasına izin vermem hoşlanmadım ama hoşlansamda uzak tutardım kendimi geçiçi bi şey nede olsa

0|0
    0|0
  • Tam tersi olmuştu, arkadaşımın kız arkadaşı benden hoşlanmıştı... Bir bahane bulup ikisi ilede görüşmüyorum...sıkıntı!

1|0
    0|0
  • Öyle şeyler bizde hoş karşılanmaz

0|0
    0|0
  • yok asla olmadı.ama arkdaşalrımın sevgilisi hoşlandığı oldu

0|0
    0|0
  • Allah öyle bir duruma düsürmesin.Ne hoşlanan taraf nede hoşlanilan taraf olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • ooo yakışır.. yengemiz güzelmiş diyoruz sadece onu da kardeşimize diyoruz.. o gözle bakmıyoruz biz..

0|0
    0|0
  • olmadı olamazda

0|0
    0|0
  • olmadım hatta nfret de ettim nası kızlar buluolar yaw dedim.

0|0
    0|0
  • Herkesin tuttuğu kendine yapmam öyle bir yamuk.

0|0
    0|0
  • Böyle birşey hiç yaşamadım ve yaşamadığıma çokca memnunum :)

0|0
    0|0
  • uzuluyorum sana degil seni seven erkege ...

0|0
    0|0
  • hoşlandım ama asla açılamadım bi açılsaydım öfffff ne kıyametler kopardı

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Kısa ve net; hayır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• yok olmadı. ama iki yakın arkadaş var biri benden hoşlanıyordu bayağı sarmıştı yüz vermedim hala öyle gibi ilgisi devam ediyor. . ben diğer arkadaşından hoşlanıyorum hem de çok...ama cesaretim yok ne belli etmeye ne de söylemeye hani yakın arkadaşının hoşlandığı kızla sevgili olmak istemez diye...:((( kötü bir durum tam aradığım gibi biri ama nasip işte yanlış kişiyle arkadaş.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • ıyy diyorum şu an.. en yakın arkadsım sevgilmle öpüstü! ee öptürmezsek öptürenleri buluyorlar işte... ben sokakta gördğüm adama bakmayaym o en yakn arkdsma!...pff nasıl bi mide var insanlarda yaa...

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ben yaşamadım ama sevgilimin arkadaşı benden hoşlandı hemde 2 side :/ :D

0|0
    0|0
  • Hayır ama dostum dediğim insanın sevdiği kişi beni seviyordu..

0|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever diyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;