Sizce SSL'de Hangi Takım?

Sizce tarafsız olarak Süleyman Seba Liginde bu sene hangi takım şampiyon olur.

-Beşiktaş

• Galatasaray Hamza Hamzaoğlu
    A seç
  • Beşiktaş Slaven Bilic
    B seç
  • Fenerbahçe İsmail Kartal
    C seç
  • Trabzonspor Ersun Yanal
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• Süleyman babamızın sezonunda, yeni stadında inşallah şampiyon ★BEŞİKTAŞK☆ olacaktır
    ve bu onurun mimarı da değerli hoca, güzel insan Slaven BILIC olacaktır.
    Yalnızca Beşiktaşlı olduğum için değil, uzun süren maddi, manevi zorluklardan sonra, deplasman demeden, sakatlık demeden, haksızlıklara çatıp hedefinden kopmayan, Milli Takım maçlarına da emek veren, UEFA Kupası'nda tur atlayan, rakip takımlara laf atmakla uğraşmayan bu takımın şampiyon olmasını isterim.

1|2
    0|0
    • ve bizim yaşadıklarımızı başka bir kulüp yaşasaydı eminim iflas ederlerdi ve zaten galatasaray iflasın eşiğinde buda üzücü bir durum Türk futbolunun önemli kulüplerinden birinin böyle sorunlar yaşaması hangi takım olursa olsun beni üzüyor.

• Tabii ki, hem Türk futbolu açısından, hem de büyüklerin güçlü olduğu ortamda şampiyonluğumuz daha anlamlı olur. Ama Galatasaray çabuk toparlar, çünkü onları bu noktaya getiren çok pahalı transferlerdi, gelecek sezon daha makul bir kadro oluştururlar. Beşiktaş 18-20 yaş arası Türk gençleriyle onlara iyi bir örnek. Ben şaşıyorum altyapıya en çok önem veren takımı pahalı yabancı transferlerle nasıl bu hale getirdiklerine...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Ligin adi mi degisti hahaha :D

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Ismail Kartal

0|0
    0|0
  • Ersun Yanal

0|0
    0|0
  • Trabzonspor Ersun Yanal