Hayatınızda hiç reddedildiginiz oldu mu?

Birine gidip seni çok seviyorum dedinizmi ve ondan aldıgınız cevap ne oldu? 9-10 yaşlarımda bir kız bana seni çok seviyorum demişti bende ona ben seni hiç sevmiyorum demiştim mesela ilerleyen yaşlarımda bunun gibi teklif eden çok olmuştu ama hepsini geri çevirmiştim nedense artık (: sizede buna benzer durumlar oldumu?

Unutmadan sanırım onların ahını aldım 25 den sonra ne gelen oldu ne giden )):

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ben 12 yasindaydim sevdigim cocuk 19 ben ona ask mektubu falan yazmistim oda mahallede herkese okutmustu yazdigim mektubu kuzenlerime bile okutmustu dalga gecmislerdi benimle cocuktum iste :D ahahah

0|1
    0|0
  • reddedilmedim ama reddettim

0|0
    0|0
  • lisedeyken bi çocuga senı sevıyorum dmeıstım ben de senı sevıyorum demıstı ama o arkadasca sevıyomus dalga gecer gıbı bı de ne bozulmustum

0|0
    0|0
    • çok kötü bir durum sanırım senin yaşadıgın olay özellikle kızlar için bende kıza seni sevmiyorum dedigimde ağlayarak gitmişti ve çok pişman olmuştum o günü hiç unutamıyorum

• umarım o da unutamamıstır

• o gibi olaylar unutulmaz bence

Erkekler Ne Diyor 8

• Aynen aynen 25'ten sonra gelen gidenim yok :) Ben ilk kez 18 yaşında üniversitedeyken bir kıza açıldım, daha doğrusu açılır gibi yaptım, belli ettim ama ağzımla söylemedim. Kız dedi ki "beni yeterince tanımıyorsun". Kibarca "hadi bi git sen" demek oluyor :) Bana gelip de sevdiğini söyleyen yok, seven birkaç kızı hep sağdan soldan duyup şaşırdım, gelip konuşmaya çekinmişler. Konuşsalardı ben de aynı cümleyi derdim "beni yeterince tanımıyorsun"

0|0
    0|0
  • reddedilme de yüksek lisans yaptım desem yeridir.

0|0
    0|0
  • Hiç sevgilim olmadı,bu yüzden cevabım hayır.

0|0
    0|0
  • en saf çağlarımdı :) çocuktum ve oldu bi kere :) sonrasında ise benim reddettiğim oldu

0|0
    0|0
    • cocuklukta hep ben rededtim 25 e kadar öyle sürdü sanırım tahmini abartısız 10 kıza hayır demişimdir ama sonra ne oldu kimse bakmaz oldu birden galiba ahları tuttu ):

• yok bence tek hata artık yaşlanıyor olmak (:

• Yaşlanan erkeğin çekiciliği artar dostum :)

• red edilceğim işe hiç kalkışmadım açıkcası

0|0
    0|0
  • Denemedim

0|0
    0|0
  • evet red edildim bu da bir güzelliktir insan kendini değiştiriyor

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0