Sorum erkeklere yardımcı olursanız sevinirim?

Dovuş veya tabiri caizse kavga ile verebileceğiniz taktikler var mı ya da bildiğiniz videolar felan

0|0
27

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Yumruk savururken yukarıda aşağıya doğru savur yani düz atma, tabi bunun işe yaraması için kol ve bilek çalışmak gerekir. Ve hiç şüpesiz bacak ve karın kası yapmalısın karın kası yapmazsan iç organların çok zarar görür ve her hamlede bükülürsün, bacak kası yapmazsanda ilk darbede yerdesin, boy yoksada yerde olman demek o kavgadan sağlam çıkamayacağına işarettir. Kısacası kas yapmaktan başka püf nokta yok

0|0
    0|0
  • internete yaz onlar en iyisini bilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bak arkadaşım dövüş sanatını öğrenmeden kendinden üstününü dövemezsin !
    her karete kursuda fayda vermez sana tavsiyem krav maga çalışmalısın. ben 7 ay krav maga ve bir iki şey daha çalıştım çok yararın gördüm sende görüceksindir. eğer dövüş bilmiyorda karşında senden güçlü atik biri varsa 4 hassas bölgeye vurman gerekir 1. diz kapaklarına yatay vuruş 2. bel boşluğuna syırtma vuruş 3. göğüs kafesi ortasına tekme 4. diz altındaki her iki kaval kemiğine aynı anda tekmeyle kırarsın... bu vuruşların herhangi biriyle bir kaç saniyede en güçlü veya atik kişiyide etkisiz bırakırsın. fakat? karşındaki dövüş bilmeyen kişi olursa bunu yapabilirsin dövüş sanatını kavramış kişiyi asla alt edemezsin...

0|0
    0|0
  • Her zaman ilk kafa atan kazanır derler ilk sen vur kafayı ve sokak dövüşlerinin kullandığı taktikler var en iyileri

0|0
    0|0
  • Anladigim kadariyla yasin kucuk. Kavga ile hicbirsey cozulmez , kavga hayvanlara yakisir vs. klasik zaten biliyorsun. Ama illa edicem diyorsan ilk sen vuracaksin. Onun vuracagini anlarsan ve sezersen ilk her zaman sen vur ilk yumrugu yiyen toparlanamaz kolay kolay. 25 numara gibide mert olucan. Ama dedigim gibi kavga hos bisey degil. E ama yeri geldimide edicen arkadas.

0|0
    0|0
  • Ya burnuna ya çenesine vur direk.

0|0
    0|0
  • Taktik ile video ile olmaz gidiceksin spor salonuna öğreniceksin.

0|0
    0|0
  • İlk vuran sen ol hassas noktalara ayık ol asla kız gibi dövüşme her daim haklı taraf ol sinirle değil aklınla hareket et savunmada çok durma mümkün olduğunca atak pozüsyonunda kal savunma böyle yapılır senden kalıplıysa uzak dövüş cılızsa yakın tut kafa olarak kavgaya hazır ol ve korkma o zaman korktuğun başına gelir

0|0
    0|0
    • Her kavgadan önce icimde ufak bir korku oluyor veya tedirliginlik

• Bişi daha sorucam ama tekvando elbiseleri yaklaşık olarak kaç tl dir? Kacla kaç arası

• Bilmiyorum dostum

Yükleniyor... ;