Çok zayıfım. Ne yapabilirim?

1.55 boyum ortalama 40-42 arasında gidi gelen kilom 75-58-82 vücut ölçülerim var. Ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum özgüvenim yerle bir oldu. Zayıflığını nasıl gizleyebilirim ne yapabilirim?

0|0
410

En İyi Kız Görüşü

• boyuna göre kilon iyi değil mi?

0|0
    0|0
    • ne iyisi nicik durur 48 falan olması lazım

• teşekkürler

• Rica ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• şu an senin durumunda olduğum için seni gayet iyi anlıyorum ama yediğin yemek yaramıyorsa naparsan yap boş spor yaptım kaç ay hiç fayda olmadı zamanla kilo alırsın anca.

0|0
    0|0
    • Benim yediğim yemeği başkası yese yüz kiloya ulaşır spor yapıyordum acaba onunla mi alakalı diye sporu bıraktım yine aynı yıllardır böyle bu kilonun üstüne çıktığımı bilmem

• zayıflar herzaman çok yemek yer normal birine göre metopolizma hızlı olduğu için lakin kilo almak vermekten daha zor, düzenli yemek yemek lazım sporda yapılmalı.

• Düzenli yemiyorum sürekli yiyorum ama spor yapıyorum

• Doktora git. Kilo almana yardımı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Spor, yapıp ona görede yemen lazım.

0|0
    0|0
  • ciddi ve kaliteli spor hocalarına veya hastanelerde spor doktorları var ciddi şeklide rahatsız hissediyorsan onlara başvur sana yardımcı olucaklardır düzensiz ve sağlıklı çok yemen bir şeye yaramaz

0|0
    0|0
    • Aslında ben rahatsız değildim bu zamana kadar ama etrafımdakinler sürekli kilomdan bahsetmeye başlayınca burada bazı sorularda görüyorum erkekler 45 kilo ile bile dalga geçince ben çok rahatsız olmaya basladim ama işin asli ben balık etli biri de olmak istemiyorum. Doktora gitttim doktor kilomda ve görünüşümde bir sorun olmadığını söyledi sağlıklı birzayifligim olduğunu söyledi. Birde zaten uzun zamandır plates yapıyorum

• zamanla ideal kilona ulaşırsın zaten pilates yapıyoruşun

• Umarım öyle olur çok teşekkür ederim

• gülşen kardeşim proten ve karbonhidratı birlikte alacaksın ve aç ol ya da olma yiyeceksin sürekli. kilo alırken plates ve squat gibi hareketleride ihmal etme

0|0
    0|0
    • Gülşen kardeşim dalga amaçlı mi? Ben zaten herkesten çok yiyen bir insanım olayda ve squat yıllardır yapıyorum

• herşey çok harika ya maaşallah böyle kal

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bunu söyleyen tek kişisiniz

• Çok teşekkür ederim

• rica ederim sağ ol

• vücud ölçülerine göre gayet normal

0|0
    0|0
  • Bol giyinmeye çalış

0|0
    0|0
  • Tam aradığım ölçülerde hatun tipi, özellikle boy ve kilo çok iyi benim kriterlerime göre

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim

• Rca ederm, bence hiç takma çunku hatun dediğin senin ölçülerinde olmalı ne çok uzun ne fazla kilolu :)

• Mutlu oldum :)

• Yiyecen içecen yatıcan sıçmıycan formül basit aslında

0|0
    0|0
    • Ya öyle olmuyor ışte o işler

• Ya kiloya baktıklarında insanlar çok zayifsin diyor dışardan görüntümden anlamıyorlar ama yine de zayıf diyorlar. Konusamadim

• O zaman dizlerinin altının bir fotosunu at öyle bakalım gizliden sormuşsun zaten 😎

Kızlar Ne Diyor 3

• çokmu zayıf duruyosun

0|0
    0|0
    • Benden bir kaç kilo daha fazla olup benden zayıf görünen arkadaşım var. Bence sadece kollarım çok zayıf o çok belli oluyor

• Doktorumda öyle dedi çok teşekkür ederim

• rica ederim canım benım :))

• 42 mi oha çok zayıfsın diyetisyene git biz bişey yapamayız iştahını açacak bişeyler verir sana

0|0
    0|0
    • Gittim kilonun yeterli olduğunu söyledi

• Diyetisyenlik okuyorum gercekten çok zayıfsın. bir diyetisyene gitmeni öneririm

0|0
    0|0
    • Gittim doktora ve kızdı kovaladı ne var kilo nda millet buraya kilo vermeye geliyor hasta değilsin birşey değilsin dedi

• En az 48

• Çok zor

Yükleniyor... ;