Beşiktaş liverpool eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

beşiktaş liverpool eşleşmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
8-0 ın intikamını alabilir mi?

0|0
215

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bizim 4x2 geldi aklıma veya 4+4

0|0
    0|1
    • Bu sene şampiyonlar liginde her maçta 4'üncü yıldızı taktığınız için bu 4'leri anımsamış olabilirmisin
      Ama çokta kötû değil geçen seneye göre, 6'lardan 4'elere kadar indirdiniz gelişme var yani

• 4 lere çok takılmış gördüm seni, özel bir sebebi var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• liverpool un bu sezon 7-8 lig maçını izledim hiç iyi değiller sturridge sezon başından beri sakat suarez in barça ya transferi onları baya sıkıntıya soktu balotelli geldiğinden beri form tutmadı... beşiktaşta tam tersi bu sezona harika girdi çok güzel oynuyolar bence turu geçebilir belki ama intikam falan bu işleri unutsunlar yani :D

0|1
    0|0
  • Sanslar esit ama ole cogu tanidigim dagiticaz ole olucak bole olucak diyo hafife alinicak bir takim degil bunu solim.

0|0
    1|0
  • Ben Beşiktaşlıyım. Ve Mükemmel bir kura oldu. Zaten taraftarın tamamının gönlünden geçen liverpool du. inşallah Beşiktaşım turu geçecek

0|1
    0|0
  • Görüşürüz yillar Onlardan ne goturdu bize ne getirdi 70 bin kisilik stadiumu doldurcaz o gün intakimi aci olacak

0|1
    0|0
  • Arsenal ve Tothenham maçlarında gösterdiğimiz performansı gösterirsek eleriz diye düşünüyorum. Liverpool'da iyi değil ama Şubat'a daha çok var toparlayabilir tabi. Ben takıma güveniyorum.

0|0
    0|0
  • İntikam alabileceğinizi sanmıyorum.

0|0
    0|1
  • Liverpool şu an genç hızlı bir kadroya sahip, gruptaki bal 8jkyi kurtaramayacak :))

0|1
    0|2
  • Anımsıyorum.. evet 8 unutmadınız. asddgfg

0|0
    0|2
  • bir beşiktaşlı olarak , aman tanrım didim. yine

0|1
    0|0
  • 9 tane atamaz bjk ama gecer türü buda bir intikamdır :D

0|0
    1|1
  • Hak eden kazansın.

0|1
    0|0
  • Bir şey olmaz. Liverpool bu sene iyi değil.

0|0
    0|0
  • 2. Sekiz vakası olmasında.

0|0
    0|2
  • 5+3 yer gelir diye tahmin ediyorum.

0|0
    0|2
  • 4- yer.

0|0
    1|3
Yükleniyor... ;