VG mi Kick Boks mu?

Arkadaşlarr hangisi daha iyi? Hangisini yaparsam bana artıları daha çok olur?

Güçlü olmak ve iyi dövüşebilmek istiyorum...

Güncellemeler:
2 aydır vg yapıyorum 1 ay daha yapıp bırakıp kick boks yapıcam kasları parçalıcam savunma saldırı öğrenip bodye tekrar başlıcam... kazanılan esneklik kolay kolay yok olmaz...

İyi fikir ama :)

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• vg iyidir :D

0|0
    0|0
    • 2 aydır vg yapıyorum 1 ay daha yapıp bırakıp kick boks yapıcam kasları parçalıcam savunma saldırı öğrenip bodye tekrar başlıcam... kazanılan esneklik kolay kolay yok olmaz...

• EİC için teşekkür ederim 44 cm biceps ile arkandayım :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kick boks

0|0
    0|0
  • Kick boks.

0|0
    0|0
  • kick boks :)))

0|0
    0|0
  • Ben eski kick boxcuyum okulum yüzüne bırakmak zorunda kaldım kick box benim tercihim iki sampiyonlugum bölgeler arası bir kupam var ben kick box u sec

0|0
    0|0
  • İnsan body building yazar :D. Body building bence. Ama bir kadın olduğun için hacim yapman zor olur bu yüzden dışarıdan biri görünce falan korkmaz. Fikrimi değiştiriyorum Kick Boks.:D

0|0
    0|0
  • kick box

0|0
    0|0
  • kick boks sana her yönüyle katkı sağlar çok yönlü olmanı sağlar

0|0
    0|0
  • Vg nedir?

Kick boks yapmak caiz değildir bilgin olsun. bir insanın yüzüne vurmak çok günahtır.

0|0
    1|0
    • vücut geliştirmedir.

• Vücut geliştirmek kadınların yapacağı spor değildir, kadın bedeninin bütün estetiğini bozar, neden özentili yaşıyorsun, kendi tarzın olsun.

• Kick boks kendini dışarı da korumak açısından caizdir. Milletin tacizde bulunması daha mı iyi? Vücut geliştirmede öyle. Boş boş konuşma.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;