Yanlışmı yapıyorum acaba?

Mekikkk çekrkn karnım değil göğsümün hemen altı'nda yanma oluyor yanlış yapıyor olabilir miyim?

Güncellemeler:
Kaslar çalışıyor yağ yakıyorum ama yanlış yerde yanma oluyor gibime geldi karın bölgemde olması gerek diye düşünüyorum?

0|0
410

En İyi Erkek Görüşü

• Dizlerini kırıp çekiyorsan olabilir. Üst karın kasların daha çok çalışıyor. Bacakların yere paralel olsun. Bide çekerken karnını içeri çek; geri giderkende göbeğini şişir

0|0
    0|0
    • Bide mekik çekerek karındaki yağları yakamazsın. Maalesef bölgesel zayıflama sporla olmaz. Ancak kaslarını çalıştırınca bölgesel sıkılaşma olur. Bölgesel yağ azaltmak için bildiğim 2 yöntem var. 1. Si liposuction. 2. Si yağ hücrelerini dondurarak apoptosis sürecine sokmak. Fakat profesyoneller tarafından yapılmazsa kangren olabilirsin hatta organ kaybına kadar gidebilir.

• Dostm 170 boy 58 kilo yok yağ falan :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• mekik zaten karın bölgesine yönelik bir egzersiz. karın bölgesi de sadece ufacık bir yerden ibaret değil

0|0
    0|0
  • Yanlış yapmiyorsun

0|0
    0|0
  • Yanlış değil, üst karın kası çalışır onda. Alt karın kası için yere düz yatıp bacaklarını dümdüz birleştirip havaya kaldır. Alt karın bölgesinin nasıl yandığını hissedersin.

0|0
    0|0
  • Mekik dedigin nedir ayaklarını bir yere sabitler dizlerini biraz kırar ellerinide ensede birleştirir karın kası calısırsın budur yani. .

0|0
    0|0
  • Hayir kaslar gelisiyor o yuzden alisinca biseyin kalmaz ;))

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Demekki senin karnın orda

0|0
    0|0
  • Nasıl cektine bağlı yanlış anlama lütfen

0|0
    0|0
  • kas sıkışması oluyordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Üst karının ağrıması güzel bir şey yağları yakıyorsundur, alt karnın için bacaklarını uzatarak çek.

0|0
    0|0
  • Yanıyorsa yagları yakıyorsundur

0|0
    0|0
  • karnını içine çekerek mekık çek.

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;