Ömer Çatkıç futbolu bıraktı, ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar Ömer Çatkıç futbolu bıraktı. Ömer Çatkıç deyince aklınıza ilk olarak ne geliyor:)

Güncellemeler:
Topu geç oyuna sokmaları özellikle fener taraftarının çok sevgiyle andığı bir kaleci olduğunu düşünüyorum:)

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

• 2009'da SAMİYEN'DE antalyayla oynuyorduk yine bu bne yüzünden 1-1 berabere kalmıştık.Bende yeni açıkta davul çalıyordum.Çakmak vardı 1 liralık yeşil renkte.Dayanamadım ömere salladım.3 metre sağ yan çaprazına düştü az kaldı vuruyordum.Bizim amigonun bakışını unutmam.Rizeliydi.Bizdendi Lazdı çok sert adamdı.Dedim oğlum kaç :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Soyisim yüzünden 10 dk'dır gülüyorum of of :D

1|0
    0|0
  • Hiç kimse çünkü tanımıyorum.

0|0
    0|0
    • Hani Türkiye liginde forma giyen bir kaleci vardı dazlak top sakallı:) Hatırladınız mı acaba:D

• Öğrenmiş oldum sadece

0|0
    0|0
  • Ömer akılçelen geliyor her ne hikmetse

0|0
    0|0
  • çatkıç ...

0|0
    0|0
  • ömer çat ...

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına wwww

0|0
    0|0
  • aktan bahsetmiyorum melonun da olmadığı gs ortasahasına asas

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ömer Çatkıç diyince aklıma ilk olarak Ömer'in kendi imajını ünlü fransız kaleci Fabien Barthez'e link benzetmesi, ve bununla alakalı eski arkadaşlarımla yaptığımız geyikler geliyor. :) he birde özellikle Galatasaray maçlarındaki olağanüstü performanslarıyla hakkaten Barthez oluyordu.

0|0
    0|0
  • bank asyada 2 sene daha rahat oynardı

0|0
    0|0
  • Ömer çatkıç diyince aklıma Galatasaray maçlarına %1000 motivasyonla çıkan bir öküz aklıma geliyor ve aynı zamanda oyunu soğutmak için her şeyi yapıyor.

0|0
    0|0
    • Bir Galatasaraylı olarak aynısını üç büyüklerin hepsi için yapıyordu beşiktaş hariç tabi. Adam o kadar sene top oynadı milli takıma çok az seçildi.

• benim çocukluğumun kalcesiydi, rüştüden sonra o gelirdi :)

0|1
    0|0
  • Öyle soyismi ile memleket terkedilir bırak futbolu.. :D

0|1
    0|0
  • kel sivri kafa

0|0
    0|0
  • iyi oldu

0|0
    0|0
  • bikere rüştü sakattı, slovenya maçı mıydı neydi süper bi top çıkarmıştı onu hatırlıyorum :D

0|0
    0|0
  • Bence daha oynardı

0|0
    0|0
    • Maalesef ki ülkemizde 30 yaşını aşan sporculara sanki kampanya varmış gibi futbolu bırak baskısı yapılıyor:S Tugay 30 yaşında Premier lige gitti 38'e kadar oynadı burada kalsaydı adama futbolu bıraktıraclardı:) Bence de oynardı.

• Bence çok kötü bir karar olmuş

• keltoş

0|0
    0|0
  • iyide oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;