Kick boks sizce çok mu zor?

Arkadaşlar sizi bilmem ama ben daha ikinci hafta zorlanmaya başladım , sürekli dayak yiyorum çalışmalarda, rakip olan arkadaşım bana saldırmaya fırsat vermeden yumrukları saydırıyor, ısınma bölümü falan çok rahat, hadi tekniklerde basit geliyor ama sıra birbirimizle teknikleri denemek için çalışma yapmaya başlayınca hep dayak yiyorum, ben yaklaşmaya çalışıyorum uzaktan uzaktan vuruyorum yumruğu ama arkadaş dibine geldiğim zaman birden saldırıyor sahanın dışına kadar yumrukluyor sürekli , yani hiç saldıramıyorum ne yapmam lazım arkadaşlar? Çok hevesliydim oysaki ama dün kurstan sonra üzüle üzüle , dokunsanız ağlayacak şekilde, eve geldim , aslında saldırabilirim ama yüzümün ön tarafından korkuyorum yanlışlıkla hızlı vururlar diye sizce bırakmalı mıyım?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• müsabakalara bir yıl katılma kendini geliştir ellerin falan yaralanacak yıpranacak ona aldırmıcan artık kendini hazır hissettiğinde müsabaka edersın o zamana kadar alıştırma et herkeslede yapılmaz sana imkan tanıyacak kişilerle calıs

0|0
    0|0
    • arkadaşlarla anlaştık yavaş vuruyoruz birbirimize , müsabakalarada katılmıyorum yeni başladım zaten, ama işte arkadaş yavaş vuruyor ama ciddi bir maç olsa hertürlü nakavt olurdum

• hadi bakalım başarılar kardeşim :)

• sağolun :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• valla ben yaparken zorlanıyodum biraz ne diyim

0|0
    0|0
    • şimdi nasıl iyimisiniz?

• yok yaa ama antremanda anamızı ağlatıyodu :D

• aynen antremanlar biraz zor :D yumruk olayınıda bir halledebilirsek tamamdır :D

Erkekler Ne Diyor 3

• çok zor değil ama kolayda değil

0|0
    0|0
  • Hiçte zor değil ben gittim.

0|0
    0|0
    • aramızda yumruk çalışmaları yapmak çok zor ve hep dayak yiyorum , tekniklere çalışsamda yapamıyorum malesef ne yapmam lazım sizce?

• tamam yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim

• Kick boks ayaklarına hakim olmak istiyorsan önerebileceğim yegane sporlardan birisidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;