Nasıl olur anlamıyorum. Moralim çok bozuk :(

bundan 5 ay önce arkadasımın nişanlısının arkadası benimle tanısmak istemişti..ben ısrar üzerine tanısmıstım hem arkadaşımı hem kızı kırmamak adına.bir süre konusup bir kaç kez bulusmustuk.birşeyler hissetmeye başlamıstım.sonra herşey güzelken bir anda hiçbirşey için hazır değilim dedi ve öylece kaldım.aradan 5 ay geçti ve benimle barısmak için arkadasım ve nişanlısına çok yalvardığını ve hata yaptığını söylediğini öğrendim.bir şekilde yine bir araya geldik.bu sefer daha ciddiydi.herşey yine eskisinden çok daha güzelken yine hiçbirşey için hazır değilim deyip çekti gitti.ona karsı çok ciddi duygular hissediyorum.sindiremiyorum.moralim çok bozuk.neden böyle birşey yapmış olabilir çözemedim.ailesi çok sorunlu aile dramı yasıyor resmen.ama ben herşeyimle yanındayken bana o kadar ciddi şeyler söylemesine rağmen nasıl olurda gider bir türlü hazmedemiyorum :( bir akıl verin kafayı yicem :(

Güncellemeler:
olmuyor.sadece kendimi kandırıyorum olmuyor offff :(

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• aile sorunları varsa bu gel-gitlerin ilk nedeni aile yapısından oluşmuş olabilir.nasılsa ailesi öyledir oda öyle olmayı normal bilir.diğer bir seçenekte ne istediğini hala kavrayamayan bir insan olabilir. bu tür insanlarda çoğunlukla zararlıdır.bana kalırsa ailesi sorunlu diye kendide sorunlu olmak zorunda değildi.bu onun elindedir.kusura bakma ama kaçıp gitmek ve oyun oynarmışçasına insanın hisleriyle oynamak çok çocukça.istese kendi ailesinin zıttına huzurlu bir dğnya kurabilirdi.( hiç değilse buna çabalayabilirdi)

1|0
    0|0
    • seninle aynı şeyleri düşünüyorum.sorunların yanında inandığı dünyaya adapte olmaya çalışabilir yürekli olabilirdi.yapamadı.ben kaybetmedim.kendisi kaybeder.zamana bırakıyorum olacaksa pişmanlığını yaşasın.ama ben yerimde olmayacağım.

• evet.giden kaybedendir o gitti o kaybetti.ilerde (keşke) diyecek ama nafile

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Senden hoşlanmıştır teklif etmiştir..yadaa birilerini kıskandırmak için seni kullanmış da olabilir ki duruma bakılırsa büyük ihtimalle seni kullanmış..Bunu sölemek zor ama başka bişey akla gelmiyor..Çünkü seninle oluyor ve daha sonra birden gidiyor...Demekki hayatında başka birisi var ve onu seninle kıskandırdıktan sonra ona dönüyor ama onunla da kötü olunca bir süre sonra tekrar sana dönüyor..Durum tam tersi olmuş olsa yani seni gerçekten sevip olay sadece ailevi meseleler olsa ne olursa olsun her koşulda senin yanında olmaya çalışırdı..Sen onun yanında herşeye rağmen olabiliyorsan o da senin yanında olabilirdi..Bilemiyorum belki de başka birisi de yoktur...Bu durumda bir gidip bir gelen birisinden hiç bir hayır gelmez sana..Hayatını dengesiz bir kişilik üzerine kurmaya çalışma derim ben sanaa..

0|0
    0|0
    • birilerini kıskandırmak için olmadığını biliyorum.eminim.tamamen problemler ve buna bağlı dengesizlikler.vazgeçiyorum.

• boşverrr o zaaman en iyisi...güven çok önemlidirr...güven bitmişsee hiç bir şeyin anlamı kalmaz..

• aynen öyle.güven yoksa hiçbirşey yok.

• Vazgeç bu kızdan ya bildiğin oynuyor seninle. Kendinden emin değilse ne diye insanların duygularıyla oynuyor. Uzak dur bence.

1|0
    0|0
    • bugün artık iyice dank etti kafama.zor olcak ama vazgeçtim.numarasını sildim.resimleri sildim.çıkardım hayatımdan.beynimden de çıkarıcam.böyle olmalı.haklısın uzak durmalıyım.mutlaka yüzyüze gelicemve bu kısa bir süre sonra kesin.selam dahi vermek istemiyorum.yaptığının yenilir yutulur tarafı yok.

• Canı isteyince geliyoor sıkılınca gidiyor dengesiz bir kisilige sahip olabilir veya birseylerden korkuyoor olabliiir..

0|0
    0|0
    • söyledikleri ve istekleri ile yaptıkları arasındaki ilişkiyi çözemedim.bir anlasa beni... korkularını unutturucam.ama yok anlatamadım.yinede canı sağolsun.diyecek birşey bulamıyorum.

• olma bence ..

• offffffffff :(

• ailevi problem hiç bişiye benzemez :/ gel gitler yaşıyordur :/ çok güvenme bence ama gene de yanında ol derim

0|0
    0|0
    • aile dramı yasıyor.yazsam roman olur.ama onlardan da bir fayda yokki ona.yanında olmama izin vermiyor.verse koşarak gideceğim olmuyor :(

• bekle o zaman bi süre ama yanında olduğunu hep hissettir bence

• yapamıyorum.nasıl hissettireyim.mesaj atmam.aramam.güvenimi öyle bir kırdıki kalbimle mantığım arasında savaç var resmen.ikiside beni yönlendiremiyor.hangi arkadasıma sorsam boşver unut onu diyor.ama o da olmuyor.

• aile baskısı varsa?

0|0
    0|0
    • aile baskısı var ama öylbilindiği gibi değil.babasıyla hiç iletişimi yok.üvey annesi ortalık karıstırmak peşinde.abisi var askerde benden ufak ama cahilin teki.askerden buraya yetişip moralini bozuyor.herşey bir yana artık sadece seninleyim diyen nişandan sözden bahseden insan nasıl olur böyle yapar

• konustum hiç cevap bile vermedi :(

• selam..kandilin mübarek olsun buarda ..kafayi yeme allaha sükred demekki hayirlissi deyilmis o senin icin nedensiz gide biliosa hak edmemisdir seni sebeb arama yoluna bak derim. hic bir insan cikdi hayata tekrar girmemeli buda kalb tas deyilki!

0|0
    0|0
    • selam.seninde geçmiş kadir gecen mübarek olsun.evet haklısın.hiç haketmedi.zamana bırakıyorum.biliyorum pişman olacak.ama iş işten geçti.şükrediyorum.

• sükür edip allaha siginmana sevindim allah yardimcin olsun insallah kafana takma

• takmıyorum.en azından çabalıyorum.teşekkür ederim

• bu gel gitlerin sebebleri bence sen değilsin ailevi durumundan dolayı böyle ve hiçbirşey için hazır değilim demesi bu durumu gösteriyo

0|0
    0|0
    • öyleyse neden peşimden koştu neden tekrar zorladı.insanları benimle olmak için aracı etti.madem hazır değildi neden tekrar çıktı karsıma.keşke hiç tanımasaydım.öyle herkesle beraber olabilen bri değilim.bir farkı vardı.yada bana öyle geldi.farkı buymuş demekki :(

• telefonlarına bile çıkmayan birisi karşısına çıktığında mı ne oldunu söylecek sanmıyorum, sarpa srma ihtimali var daha çok uzaklaşabilir, yada tepkine göre herşeyi açılkyabilir yani yarı yarıya her iki seçenek te

• haklısın.yersiz bir düşünce...

• Hem kaybetmek istemiyo hemde cesaret edemiyor..

0|0
    0|0
  • ne istediğini bilmeyen birisi...nasıl güvenebilirsin ki artık ?

0|0
    0|0
  • Belki de beklediği biri vardıı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• dostum böyle davranmasının iki nedeni olabilir birincisi kızın ailevi problemleri varsa ilişkiden korkuyordur ileride ailesinde yaşadığı problemleri seninlede yaşayacağını düşünüyor o yüzden ilişkiden birden soğumaya başlıyor ikincisi ise kızın hiçnir problemi yok kızlar farkında olmadan yada farkındayken erkekleri test ediyorlar bu da o testlerden biri olabilir ve sen devamlı kalıyorsun bu testten eğer seviyorsan karşına al konuş neden böyle davrandığını sor problemi ancak konuşarak halledebilirsin içini yiyerek değil

0|0
    0|0
    • test etmek gibi bir amacı varsa yeteri kadar test etti.ben değil kendisi kaldı.hala seviyorum.içimde ateş yanıyor.ama vazgeçmek zorundayım.kendimle oynatamam.konuşmak istedim.ama yanaşmadı.zorlayabilirim yada zorlayabilirdim.ama zerre kadar güvenmiyorum.2 kez yapan sürekli yapar.konuşmayı haketmiyor.boşa çenemi yormucam :(

• seni cepte diye kafasında bellemiş usta. canı sıkılınca gelip senden destek alıyor ve sonrada bitiyor. bir daha gelirse sakın ipleme ki seni cepte sanmasın. sürünürse eğer anlar değerini ve emin ol gene gelecek

0|0
    0|0
    • öylemi dersin.ben düşünceliyim geleceğinden :/

• yardımcı olabildiysem ne iyi hocam sende sağol :)

• eyvallah :)

• Bence kızın psikolojik problemleri var. Sen kafana takma derim öyle çocuk oyuncağı gibi ister gelirim ister giderim felan iyi şeyler değil. Kısmetini kapatma bence. Bundan sonra arkadaşını felan kullanıp sana barışma teklifi gönderse de kabul etme derim ben.

0|0
    0|0
    • kısmetimi kapatmadım kapatmıyorum ancak öyle denemek amaçlı bile olsa biriyle beraber olamıyorum.illaki derin hissettmem lazım.belli olmaz bu işler.ben yoluma giderim o yoluna gider.ikimiz içinde hayırlısı olur umarım :/

• kardeş aklında başkası var ve seni onu unutmak için kullanıyor..benden sana tavsiye hayatına girecek kişi olursa aracı olmasın kendin bul..bana güven

0|0
    0|0
    • kardeşim şu saatten sonra sildim defterden.nasıl biliyorsa öyle yapsın.kimse vazgeçilmez değildir.evet bunu yazarken bile içim acıyor ancak böyle olmak zorunda.onu bulanda ben değildim.o beni buldu.ben aracı koymadım o aracı koydu.hayat onun hayatı.ben yanında olmak yardımcı olmak istedim anlatamadım.umarım mutlu olur.

• buna tıp dilinde " borderline kisilik bozuklugu" diyolar.

Yani dengesiz

0|0
    0|0
  • Olmuyorsa zorlamanın anlamı yok .. O Düşüncelerini kestiremiyor sen alışıp bırakamamaktan dertlisin en iyisi kestirip atacaksın yoksa tümör gibi bulaşır tüm vucuduna...

0|0
    0|0
    • ikinci kez olmasını hazmedemiyorum.nasıl kestirip atayım atamıyorum :( evet boşverdim sözde.ama içim öyle değil.

• Usta senin dermanın burda değil bakdın dayanamıyosun git kapısına dayan ölüm var en fazla ucunda başka ne olacak sanki.. Aşka değmezmi ...

• bunu yapmayıda düşündüm.kendimi düşünmem asla sonuna kadar giderim.isterlerse kafama sıksınlar.ancak ona zarar gelir.evi ile arası iyi değil.böyle birşeyde herşeyden alıkoyarlar.eziyet ederler.buna dayanamam :/

• Bi psikologa gorunmeli o

0|0
    0|0
    • aslına bakarsan gerçekten öyle.yardımcı olmak istedim ama anlatamadım.mutlu olur umarım.bunu gerçekten isterim.

Yükleniyor... ;