Çok güvendiğiniz, çok değer verdiğiniz ama karşılığında bir şey alamadığınız kişileri hayatınızdan çıkardınız mı?

yasamızdan cok guvendıgınız cok deger verdıgınız ama karsılıgında bısey alamadıgınız kısılerı hayatınızdan cıkardıgınız oldumu?hatasını anlayıp dondugu zaman onu affettınızmı?yoksa affetmedınız mı?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• öyle hayatımdan 1 kişiyi cıkardım şu ana kadar hep cıkar ustune gorusuyodu benle.bende aradıgında kufur ettım zaten sınırlıydım epey sovdum oda sasırdı :D arıyo ama arasıra 8 aydan berı acmam telefonlarını

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• bence deger verılen ınsanlardan guvenılen ınsalnar da olabılır bu tarz ınsanlara yapılan seylerde karsılık beklenmez...

0|0
    0|0
  • birisine 3 sene değer verdim boşa çıktı şimdi yolda görsem tanımam ve şu an çok mutlu bir ilişkim var.

0|0
    0|0
  • meraba ben kimseye hakettiğinden fazla değer vermem . herkes değeri kadar değer bulur hayatımda onun için sorunum yok

0|0
    0|0
  • tek kalemde sildim arkamı dönüp bakmadım mutluyum..

0|0
    0|0
  • bir insanı affetnek ona ikinci bir hata yapması için şans tanımaktır...direk atarım haytımdan

0|0
    0|0
  • affetmiştim yine aynısı oldu.sonrada çıkardım hayatımdan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• evet hayatımdan cıkardım gerı dönerse affetmem asla

0|0
    0|0
  • karşılığında güvenimi boşa cıkaracak kasti bir hareket yapmışsa ve hatasını kabul etmiyorsa affetmem tabikide...lisede bir öğretmenimi affetmemiştim..

0|0
    0|0
  • evt cıkardıgım oldu hatasını anlayıp gerı donmek ıstemedı o da bnı hayatından tamamen cıkarmıs smdı bnsz cok mutlu bnde onsuz umarım hep mutlu olur baska ne dıyım kı

0|0
    0|0
  • en yakın arkadasımdı affetmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;