Galatasaray Fener maçında Avrupa için bir güven verdi mi?

galatasaray fener maçın da avrupa için güven verdimi lig de ne yapar bu sene şampiyonluk gelirmi yine

0|0
611

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Maç sanki biraz heyecansız gibiydi. Hamit fazla göz dolduramadı.

Fener yine şansına ilk golu alexe buldu. Onların şans golleri çok iç acıtıcı. Fakat orada adam gibi adam tek fenerli Alextir. Gsyi tebrik ederim . Nuri şahin inde oynadığı zmanalrı görücez inş:)

0|0
    0|0
  • ben maçı beğendim,heyecanı tam dorukta yaşadım :) galatasaray inancım tam.

0|0
    0|0
  • sağlamak güven

0|0
    0|0
  • güven vermek

0|0
    0|0
  • 2 takimda berbatti :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Galatasaraylıolarak söylüyorum avrupada fener gibi dandik takımlar yok o bakımdan transfer şart özellikle forvete baros tarzı bitirici bir oyuncu alınmalı.

0|0
    0|0
  • engin var ya onun taaaa a.qqqq kendini ne zannediyor en az 10 mac verirler o adama allahtan macı kazandık

amrabat ve umut bulut iyiydi. fenerde ise bi kuyt vardı.

avrupada basarılı oluruz

0|0
    0|0
  • Galatasaray dünyaca ünlü bir kondüsyoner olan 'Scott Piri' ile çalışmasının meyvelerini fizik güç olarak topluyor, avrupa , lig, kupa gibi uzun maratonda Gs en çok ihtiyacı olan fizik güç ki zaten 10 kişi kaldıklarında fizik güç olarak ne kadar diri olduklarını gösterdiler ve maç 11-11 hatta karşı taraf eksikmiş gibi devam etti. Tabii bunda futbolu bilen tecrübeli teknik direktör Fatih Terim'in taktiksel oyunlarıda önemli. Kısacası bu Gs her şey yapabilir, sürpriz sonuçlara açık..

0|0
    0|0
  • Ne çirkef maçtı mk

Hiç feneri tebrik edesim yok :/

0|0
    0|0
  • ne fenerbahçe ne de galatasaray güven vermedi bana açıkçası.avrupa takımlarının özellikle de ispanyol ve ingiliz takımlarının seviyeleri düşünüldüğünde daha fazla çalışmalrı lazım sanırım.

0|0
    0|0
  • fazlasıyla. şu fenerin şansını yenebiliyosak avrupada yenemiyeceğimiz takım yok. adamlar pozisyona girmeden de gol atmaya başladı. yarın bigün santradan sallarlarsa bi tane nasıl lan demem.

0|0
    0|0
  • hamıt beklentılerımızın altında kaldı ayrıca top sahasından dolayı derbı havası yoktu mac da buda sinirleri geren bı ortam yarattı

0|0
    0|0
  • Cimbomun Avrupa'da önü açık..

0|0
    0|0
  • umarım iki takımda iyi olur

0|0
    0|0
  • evet bncede

0|0
    0|0
  • verdi evet