Arkadaşım bana dar kafalısın çok sığ düşünüyorsun dedi:)

genişletmek için napmalıyım bu kafayı...! konuda bile soru detayları kısa diyor arkadass gelde sınır olma

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

• farklı insanların neler düşündüğünü neden böyle düşündüklerini öğren. mesella git hristiyan birinin neden hristiyan olduğu konusunda araştırma yap sonra hristiyan birinden onların dinini tanımak istediğini söyleyerek bilgi al. sonra atıyorum chp taraftırıysan git akp taraftarı biriyle konuş ve söylediğim yöntemi kullan. öğrenebildiğin kadar fazla görüş öğren, bol bol kitap okumayıda unutma.

1|1
    1|1
    • tesekkur ederım fakat asosyalım ben bırden nasıl ırtıbata geceyım cevremde saysan bır kac arkadasım varr

• öle yapayım en ıyısı ben hazır cevap olmak ıstıyorum ıns zamanla oda olur dusunmeden konusm huyumd cok :)

• hazır cevaplık birazda pratiklik ve umursamazlık işi :) zamanla :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Kişisel düşüncelerin doğruluk payı olmaz,kişiden kişiye değişir.Arkadaşlarının hakkındaki yapıcı eleştirilerini elbette bir düşün ama bunun sende ben böyle miyim şöyle miyim diye sorun yumağı haline gelmesine izin verme.

3|2
    0|0
  • Arkadaşın sana ne sordu ve sen ne cevap verdinde sığ düşünüyorsun dedi ? Sığ düşünmemek için hayal gücünün biraz geniş olması gerek , kafanda hemen farklı olayları kurgulayabilmelisin. Soru detayları kısa demişsin. Karşındaki insana soru soracaksan eğer yanlış anlaşılmak istemiyorsan detaylara özen göstermelisin. Karşındakinin anlayabileceği detayları vermelisin ona. Mesela bilim hakkında bir soru soracaksın ve orada geçen bir kavramı arkadaşın bilmiyorsa soruyu anlamayacaktır.

1|0
    0|1
    • tesekkur ederım uyarınız ıcın :) her konuda sabıt pencereden bakıyormusum genış düşünemıyormusum kendımı gelıstırme adına hiç bişi yapmamısım sabıt normal bırıyım

• Sabit düşünme kardeş. Bir olay olsun sen bu olayı kendine göre yorumla , sonra empati kur birde karşı taraftan düşünmeye çalış. Kendini geliştirmek ise uzun sürer. Her konudan bir şeyler kapmaya çalış.

• Tamam da konu ne, belki o fazla geniştir (:

1|0
    0|0
    • her konuda bakıs acısı olarak dar dünyada yasıyorsun dıyor gıt daracık dunyada mutlu ol dıyor

• Herkes aynı fikirdeyse bunu düşünmen gerekiyor (:

Ama geniş olmaktan kasıt ne, o da önemli...

• bir pencereden bakıyormusum empatı kurma yetenegım zayıfmıs ınsan düşünürse altından kalmayacagı sey yokmus arkadas zekide imkansızı ımkanlı hale getırıyor ben nıe olamıyorum doğustan gelen yetenek olsa gerek.. napayım dıorum asosyalım ben

• kendi kafası antiyoh yaylası anasını satim...

2|2
    1|0
    • he valla kendısı cok uyanık arkadasın bır konuda bıle kafa patlatır ımkansızı ımkanlı hale getırır o derece zekııı bıraz -da bana bulaşsa fena olmaz hanı :)

• Herşeyi takmıyacaksın, dar kafalı demek herşeyi küçük ayrıntılarla düşünmek sayılabilir. birkaç yönden düşün

1|0
    0|0
    • bır kac yonden dusunemıyorum nasıl dusuncem :) kişisel gelısım kıtapları okusam fayda olur mu

• Kitap okuyarak olabilirde, sende biter yinede :)

• kıtapta okuyorum asosyallıgımden mı kaynaklanıyor acaba.. düşünce yapımı hızlandırmam gerek üretken hale gelebılmem ıcın napmalıyım

• ov onu kim söyledi sana

1|0
    0|0
  • he canım he sen çok bilion mınskim deseydin keşke ama o an aklına gelmez tabi senn

1|0
    1|0
  • peki hangi konularda bunu diyorlar sana

1|0
    0|0
    • her konuda sabıt bakıyorsun dıyor baska pencereden bakamıyorsun dıor.. kendını gelıstırmen lazım sıg dunyanda mutlu ol dıor

• heh ısteee sorunda burdaa empatı kurma yetenegım zayıf bırde problemlerden hemen kacabılıyorum ınsanın aklıyla yaamayacagı sey yok der kendısı o kadar zekı bır ınsankı ımkansızı ımkanlı hake getırır dogustan gelen olsa gerek bende nıe yok o yetenekten :)

• bence o yetenek kimsede yok o yetenekler zaman içinde kazanılıyor.

kendini üzmene gerek yok eklersen seninle uzun muhabbetlerden sonra özgüvenini sana kazandırabilirim kendime bu konuda çok güveniyorum.

• Nolmuş banada geri kafalı diyolar :) Neymiş açık giyinen kızları itici buluyormuşum :))

1|1
    0|0
    • güzellık görecelı kavram arkadasım zevkler ve renkler tartısılmaz :) herkes portakal kabugu sevecek dıe bır kural yok :)

• itici buluyorrum deyınce güzellık konusunda anladım problemım o yaa iştee geniş düşünmüyorum .. haklısın herkesın düşüncesıne saygım var

• yok güzel göreceli bi kavramdır ama benim olmayan hiç bişey güzel değildir .)))

• Arkadaşın Sana Subliminal Msj Veriyor,tlfden Attıgı Msjları Tersten Oku İlluminati Oldugu Anlıcaksınz :(..

0|1
    3|2
    • :) mesaj nedır arkadasım

• Yanlışlıkla artıladım :( binlerce defa eksi eksi eksi

• Kızım İlluminati Diyorum :( ..Türkiye Kraliçesi Olucaksın Diyorum :(..Yahudilik Dyorum :(..Uffff Yaaa :(.

• derin düşünce zamanla insanı yıpratır de sende :)

0|1
    0|0
    • güzel cevap :) o kadar sığ bır ınsanım kı bu cevabı bıle veremıyorum arkadas ıyı mı :)

• o na da zamanla alışırsın hazır cevap olursun takma :DD

• bazen olur öyle şeyler

0|0
    0|0
    • ben bu soruyu cookk once sordum sen nereden buldun üzerınden zaman gecmıs arkadasım :)

• kitap okuyarak bunu yap

1|0
    0|0
    • kıtapta okuyorummm kıtap okudugum zaman düzelıyorum asosyal bırıyım oyuzden mı dedı acaba

Kızlar Ne Diyor 7

• Neye göre dar neye göre sığ?

1|0
    0|0
    • her konuda sabıt fıkırlımısım bu bu dıorsam odur farklı acıdan bakamıyorum asosyal bır kısılge sahıbım

• ha anladım,zamanla açılırsın diye tahmin ediyorum

• seni aşağılıyorsa görüşme

1|0
    0|0
  • O arkadaş ben miyim acaba . bu cümleyi bende kurmustumda yakın zamanda :D

1|0
    0|0
    • sen ne ıcın kurdun arkadasım neye kasten bana yardımcı olabılırsın dunyamı genısletmem ıcın :D

• Fantastik kitap oku.

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitapları oku :))

1|0
    0|0
  • hangi konuda?

1|0
    0|0
    • her konuda sabıt pencereden bakıormusum uyanık degılım sanırım asosyallıgımden kaynaklı:)

• konuya göre değişir..ama ne desem bilemedim şimdi belki baktığın pencere doğruda olabilir yanlışta:S

• kitap oku...güncel olayları takip et bol bol arastırma yap

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;