Arkadaşlar bir de size sormak istedim

bir rüya gördüm fırladım kalktım öyle :) ben bu sene hayırlı ile tercihlerimi yaptım ön lisans yaptım 1. srum ön lisanslarda puan önemliymiş zaten başarı sırası yokmuş öylemi arkadaşlar bu 1 2. ci ise eger öylese benm puanm 322

.1 tercihm 318

2. tercihm 305 hangisi gelir sizce eger sıralamaya bakılmyrsa yorumlarınz için teşekkür ederm şimdiden

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• melek :D sabret kızım 3 4 gune acıklanacak zaten :D

0|0
    0|0
    • yalnz ben melek degilm ve sorumn cevabını alablirmiyim rica etsem 2 yıllıklarda puan mı önemli

• değil öncelık önemlı meslek lıselımısın yada sınava kacıncı gırısın atıyorum aynı puana sahıpsınız bırısıyle onun sınava 1.gırısı senın 2.gırısın oncelık ilk kez gırenındır pek puanla alakası olmasada fark etmez nerde bosluk varsa oraya atarlar ama sectıgın bölum meslek lıselılerın grubuna gırıyorsa senın yerlesmen zor 2.tercıhlerı beklersın

• yok girmiyor ikinci ögretim benmki ve yerleştrme önceligi diye birşey. yok gecen sene 2 kişi meslek lisesinden geçiş yapmş benm puanm 322 orası ile 138 ile kapatmış başarı sırasna gelnce benmki 300bin kapatanki 424bin ama başarı sırası neden önemli degil 2 yıllıklarda

• 3. tercihin gelir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;