Bu egzersiz ortalama kaç kalori yaktırmıştır?

Bu egzersiz 51 kilo birine ortalama kaç kalori yaktırmıştır?
https://www.youtube.com/watch?v=uhRTh5RjD0M


0|0
12

En İyi Erkek Görüşü

 • Kilo vermek istiyorsan çok gereksiz hareketler bunlar... bu tür hareketlerin kilo vermesinde hiçbir faydası olmaz. ama rahatlatır...

  squat ve fitness yapmalısın... tıkla ve squatın nasıl verimli yapıldığını öğren...https://www.idealkilox.com/#!squat/c9fy
  ayrıca sana önerilerim şunlar:
  Eğer kilo vermek istiyorsanız
  Zayıflamanın çözümü çok çok basit.
  Şunları iyi oku ve uygula.
  Hiç korkma üzülme sana yapılan en önemli yanlışı söyleyeyim.
  1. Sık sık ama az az yemek... kimseyi zayıflattığı görülmemiştir tam tersine kilo aldırır.
  2. Yağdan uzak durmak... zeytinyağı ve tereyağını ye ki acıkmayasın.
  Öncelikle ideal kilonu idealkilox. com da hesaplat.https://www.idealkilox.com/#!hesaplama/c1mw7
  Ancak nasıl yiyeceğini iyi bilmen gerek bunun için şunları mutlaka oku.
  https://kiloverebilmek.blogspot.com.tr/
  Ayrıca yeme bozukluğun olup olmadığını öğrenmek için https://yemebozuklugutesti.blogspot.com.tr/
  Bu nedenle boyuna ve kilona göre sana en uygun olan fitness programını ve bu programı nasıl yapacağını öğrenmek için : https://fitnessprogramhesaplama.blogspot.com.tr/
  Ya da www.idealkilox.com ordan kilo verme sayfasını oku. https://www.idealkilox.com/#! kilover/cbv6
  Bir de kendini güçlendirmen için de şu yazıları mutlaka oku hiçbirşeyin kalmaz.
  Ginseng için https://www.idealkilox.com/#! ginseng/cceg
  Çörek otu için https://www.idealkilox.com/#! corekotu/c20oy
  Bazı bitkilerin şifaları için www.idealkilox.com/#! bitkiseltakviyeler/c23p4

  burada yazılanları oku bir bir ve uygula gör bak hiçbirşeyin kalmaz Allah'ın izniyle. Ancak bunları kullanmadan önce "Allah'ım bana şifa ver, derdimi gider. Senin vereceğin şifadan başka şifa yoktur. Allahım öyle bir şifa ver ki hastalık nedir bırakmasın diye dua etmeyi unutma...

  0|0
  0|0
  • kilo vermek amaçlı değil yak yakma amaçlı yapıyorum. ancak neden faydası olmasın ben onu anlamadım? içinde squat, lunges gibi bir çok kalori yaktıran hareket var?

  • yağ yakmak istyorsan ama kilo sabit kalsın istiyorsan o zaman fitness yapman lazım... ancak yukarıdaki öneriler aynı zamanda yağ yakman içindir. yağ yakımına etki etmez çünkü bunlar dolaşımı yeterince artırmaz metabolizmayı hızlandırmayan sadece rahatlamayı sağlayan hareketlerdir.

  • evet kilom sabit Kalsın istiyorum ancak fitness salonuna gidecek vaktim yok, ben de bu Tür hareketler yapıyorum..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

 • Hiçbir bilgim yok

  0|0
  1|0

Kızlar Ne Diyor 1

 • Boşver böyle hareketleri. Tamamen zaman kaybı. Hiç de bir faydası olmaz bu ne iki saatte bacak kaldıracan, yana eğilecen. Hayvan gibi ağırlık kaldıracan, plakalrı takıp barları kaldıracan ki kaslar çalışsın, kalori yaksın vücut ama siz kızlar cenk hoca style misali "ayy ben kas istemeeeemm" dersiniz:)) Neyse o zaman ben sana Interval kardiyo yapmanı öneririm. Egzwrsiz geçmişin yoksa 10 dkdan başla. Kondisyonun arttıkça süreyi arttır. Hiit kardiyo da denilir interval kardiyoyu özellikle sabah erken kalkıp aç karnına yap. Daha çok yağ yaktırır. Son olarak şunu söyleyeyim yağ yakma odaklı olmanı öneririm. Yağlar hafiftirler ama çok yer kaplarlar. Yanni tartıda 2 haftada yarım kilo yağ kaybetmişsindir ama görüntün sanki 2 kilo kaybetmş gibi olur. Bilmem anlatabildim m. O yüzden ben tartıyı atmıştım ölçüm hep ayna olmuştur. Aynada yanlarım, basenlerim, bacak içlerim falan ermişse, gitmişse tamam diyordum :)

  0|0
  0|0
  • teşekkür ederim tavsiyen için. :) yaklaşık 1 yıldır düzenli olarak spor yapıyorum pilates zumba vs her şeyi yapıyorum diyebilirim. karın kası yapmaya çalışıyorum. bunun için önerebileceğin bir şey var mı? yağ oranım %16 civarlarında..

  • Yağ oranın çok düşük bayanlarda %20nn altı tehlikelidir derler yani hormonların dengesi açısından ayrıca nasıl düştün o kadar yağ oranına. Yanlış anlama pek inanmadım:) O kadar yağ oranına karın kası çıkmadı mı sende. Ağırlık çalış derim. Vücut ağırlığıyla yapılan plank karın kaslarını iyi çalıştırır. Lat pull down, cable crunch veya yarım cruch da karın çalıştırır. Ben ağırlık çalışmaktan yanayımdır, ben de 1.5 senedir ağırlık çalışıyorum ama işlerin yoğunluğundan bıraktım 4-5 aydır. Ama aşktır yaa bodybuilding hee işte en zoru beslenmesi. Çok dikkat etmek zorundasın zamanlı falan yemen gerekiyor ki karın kaslarının sırrı %75 mutfaktır :)

  • teşekkür ederim :) ben de body building yapmak istiyorum ancak vakit yok hep evde yapıyorum o yüzden..1 sene içinde 10 kilo verdim yağ oranım %30 lardaydı kilo verince bu civara düştüm. hem evde ölçtüğüm kadarıyla hem de dışarda ölçtürdüğüm kadarıyla %17 civarlarında çıkıyor hep. bol su ve yeşil çay içtim o sayede baya yağ oranım düştü.. kaslarım azcık gözüküyor ama içime çektiğimde daha net görüyorum. hala biraz gitmesi lazım yani yağların..

Yükleniyor... ;