Basketbolu bıraksam mı bırakmasam mı?

Basketbolu bıraksam mı bırakmasam mı? Yorumlarımızı bekliyorum

Güncellemeler:
11 senedir basketbol oynuyorum bırakmak demek kolay olmuyor halen üniversite takımındayım ama bu sene hazırlık maçında iyi oynamama rağmen grup maçlarına gidemiyorum.
Basketbolu bıraksam mı bırakmasam mı? Yorumlarımızı bekliyorum

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Asla bırakma. Elinde şans varken kullanıp üzerine git. Çünkü basketbol mükemmel bir spor.

0|0
    0|0
    • baskete başladığımdan beri kullandım ankaradayken türk telekomda oynadım bir maçımıza gözetmen göndermişler onun sayesinde anadolu efeste oynadım İstanbul'da ve halen oynamaktayım. ama artık üniversitede hocamın yaptığı tepki bana yeter dedirtti. Önerin nedir bu durumdan sonra

• Okul Takımını bırak. Yazık etme kendine. Tabi üni de bursluysan bilemem.

• yok burslu değilim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bir kız olarak 6 yıl basketbol oynadım. Herşey bu yaz tatili başıma geldi. Antalya' ya gittim orada kolumu kırdım. Kırık kol 1 ay basketbol oynamamamı sağladı ve takımdan atıldım. Başına bu gelmediği sürece devam et...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin için tutku olduysa bırakılmaz şahsen basketbol oynarlarken zevk aldigimdan bırakmayı düşünmem

0|0
    0|0
  • Bırakma gittiği yere kadar devam et

0|0
    0|0
  • Neden bile yazmamışsın böyle saçma sorumu olur.

0|0
    0|0
  • üni basketbol takımında oynadım...
    bir kulüpte felan oynuyorsan devam edersin...

0|0
    0|0
    • 11 senedir basketbol oynuyorum bırakmak demek kolay olmuyor halen üniversite takımındayım ama bu sene hazırlık maçında iyi oynamama rağmen grup maçlarına gidemiyorum tavsiyen nedir?

• elbette basketbolu seviyorsun bırakmak kolay değil...
      üni basketbol takımında kıdem konuşuyor...
      üst sınıflar kadroları oluşturuyor...
      ben ilk senemde çok iyi oynuyordum...
      ama kıdeme takıldım üst sınıflar oynadı..
      ikinci senemde takım kaftanlığını bir arkadaşım aldı takımı birlikte kurduk...
      antremanlarda sakatlandım turnikeye çıkarken kasıtlı faule maruz kaldım...
      iki yıllık emeğim hiç oldu...
      kıdem konuşuyorsa takımı üst sınıflar kuruyorsa hiç şansın yok sölim...
      ne kadar yetenekli olursan ol kıdem konuşuyor...

• kıdemden dolayı değilde hocadan dolayı birazcık sinirlerim bozuldu ve takım kaptanıyımdım taki hazırlık maçına kadar ama artık kaptanlık elimden alındı.

• Bırakma asla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;