En hızlı nasıl sıkılaşabilirim?

Ocak ayında bir klip çekimim var hemen ardından ünlü bir modacının defilesinde modellik yapacağım. Fakat tek şartları var 1 ay içinde olabildiğince hızlı bir şekilde sıkılaşmam lazım. Yoğunluğum dolayısıyla fitness'a gidemiyorum. Bu yüzden kondisyon bisikletini düşünüyorum fakat işe yarar diyende var boşuna uğraşma diyende. Çok kararsız kaldım. Buraya sormak istedim. Sizce kondisyon bisikleti hızlı bir şekilde sıkılaşmama yardımcı olur mu?

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• Klip çekimin var, ünlü bir modacının defilesinde podyumda olacaksın ve bu soruya burdan medet arıyorsun öyle mi?

Seni troll soruların ile baş başa bırakıyorum.

0|0
    0|0
    • çevremde ki herkes fitness diyor. zamanım yok diyorum anlamıyorlar, ya da hevesimi kamçılayacak sözler sarf ediyorlar. ondan dolayı buradan medet umuyorum. anlamana şaşmamak lazım :)

• Bu çapta birysen profesyonellerle çalışıyor olmalısın. Ben inanmadım. Eleştiriye kapalı olduğunu belirtseydin yazmadım.

• katılıyorum kardes bende aynısını yazdı ama kendı hallerıne bırakmak lazım buu sıtede nelerını gorduk biz bu normaldir :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Bisiklet hiçbir işe yaramaz, fitness'a gidip ağır programlara uyamam diyorsan zaten uğraşma , rüyanda görürsün o vücudu. Acı ama gerçek.

0|0
    0|0
  • Bisiklet

0|0
    0|0
  • spor salonuna gıt ya da crossfit yap

0|0
    0|0
  • Hımm Çekimlerin Var Defilede Modellik Yapıcan bir ks Ye girip Sorayım Dedin öLemi :))))
    Mlletin dalgası olursun Fazla hayal iyi deggil benden sana tavsiye.

0|0
    0|0
  • Plates plates plates. Ya da muay thai. Ama platesin yerini hiçbir şey tutamaz sıkılaşmak konusunda

0|0
    0|0
    • ne kadar zamanda peki? en geç ocak ayına kadar sıkılaşmam lazım çünkü :/

• Bence yeterli bir süre. Düzenli ve doğru bir şekilde yaparsan dev fayda sağlar

• Sıkılaştırıcı kremler bol su bol salatalık yürüyüş... kızlardan bişeyler bilen pek çıkmaz emin ol 😄

0|0
    0|0
  • Bisiklet ile 1 ayda olmaz o is

0|0
    0|0
  • Sıkı bir kız bulmak daha mantikli sarta gerek yok :)

_____THEGODISNOWHERE_____

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;