Sevgilimle ayrıldık ama aynı sınıftayız. Ne yapacağım?

1,5 yıllık ilşkim bugün bitti. Zaten son zamanlar yürümoydu bugün iyice koptuk. Oturduğumuzda edeck muhabbetimiz bile kalmamıştı. Tek çıkma sebebimiz birbirimize alıştığımızdandı. Şimdi o yok diye üzülmemeye çalışıyorum bundan sonra ne yapıcam bilmiyorum. Okullar açılıcak sınıfta dipdibe olucaz. Ne yapıcam onun yüzünden derslere olan ilgim azalsın istemiyorum gerçekten çok soğudum ondan ama genede onu görünce içim burkulsun istemiyorum ya.

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• e yapıcak bişy yok zaten biz ne yapalım bu durumda : /

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• arkadaşım sanırım ikimizinde durumu aynı.. benimde 2 yıl olduu.. ama kahretsin ki ayrıldık.. sennde söylediğin gibi okullar açılınca dipo dibe olucaz .. ne yapıcam .. nasıl davranıcam bilmiyorum.. onu her gördüğümde içim acıyacak biliyorumm.. kız artık istemiyor beni bazı sebeplerden dolayıı.. bende artık unutmak istiyorumm.. belki bu çözüm değil ama gidip başka bi kızla çıkmayı düşünüyorum :(

0|0
    0|0
  • Dersi düşünüyorsan etkileyebilir beyne reset atamazsınki zaman herşeyin ilacı bide önceliğini aşk meşk değil de dersler ve başarı yap herşey yolunda ilerler kısaca inekleş biraz

0|0
    0|0
    • okullar açılna kadar zaman bana ilaç olsun istiyorum gerçekten.

• gormezlikten gel

0|0
    0|0
  • seni haketmiyormuş. iyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • zaten zar zor yürüyordu bugün gerçekten ilişkimizde farklı bi şeyler olsun diye onu değişik yerlere götürdüm. oturuyoruz ağzını bıçak açmıyo sus pus oturuyoruz böyle ilişki mi olur ya.

• sen daha iyilerine layıksın boşver canım

• Ben sevdiğim kız için sınıf değiştirmiştim. Sen de tam tersini yap ?

0|0
    0|0
  • değiştirme imkanın yoksa kendini o duygudan arındırcaksın

0|0
    0|0
    • işte sorun da bu. insan niye kendisine kötülük yapan birini görünce hala içi burkulur anlam veremiyorum.

• yeni oluşan duruma en iyi şeklde uyum sağlayacaksın tabi ki.

0|0
    0|0
  • orta son da iseniz okul değişin

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun:)

0|0
    0|0
  • sen okula gittiğinde bambaşka biri olarak gideceksin kendine çok iyi moral depolayarak git bence

0|0
    0|0
    • öyle yapmaya çalışıyorum şuan onu görmediğimden bi şey olmazmış gibi geliyo ama okulda görünce nasıl davranıcam bilmiyorum

• sıradan bir arkadaş gibi

Kızlar Ne Diyor 2

• lise sondaysan ve üniversiteye gerçekten hazrlanmayı düşünüyorsan sınıf değişme imkanın varsa yap derslerini kötü etkiler yoksa

0|0
    0|0
  • Soğuduysan eğer içinde burkulmaz merak etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;