Bugün günlerden prandelli mi?

haydi prandelli yine bize yedirt 4 tane ve eğer böyle bir facia olursa türkiyeye gelme direk italyaya uç belçikadan taktım ben bu adama kafayı ya çok pişkin çıktı

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Resmini beğendim bende Prandelli nin gitmesini istyrm ama nerde yönetimin kafasını s...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Dişi aslan adam gitsin diye takımın yenilmesini isticek değiliz inş 4 atan biz oluruz ama farketmez yine gitsin o ayrı ama adam gidecek diyede yenilgi istemeyelim.

0|0
    0|0
  • Sabrimizi mi deniyorlar anlamadım biri çıkıp illa tehdit mi etsin istiyorlar anlamadım ama ben hala
    GALATASARAYLIYIM

0|0
    0|0
    • zararın neresinden dönersek kardır biraz borçlarımız var azalana kadar statı ful doldurmalıyız bol bol gs soreden alış veriş yapmalıyız sanırım 5 yıl küçülmeye gidilecek olsun biz yine dimdik duracağız

• Düştuysek KALKARİZ ölmedikya

• Bu sefer yenicez.
    Ben çok ümitliyim eğer düzgün kadro kurarsa.

0|0
    0|0
  • Gitsin Artık

0|0
    0|0
  • https://i.hizliresim.com/9pMl3O.jpg
    trabzon maçında gelişme kaydettiler umarım daha da düşer :D

0|0
    0|1
  • pray 4 prandelli

0|0
    0|0
  • Kendi takımlarının yenilmesini isteyen Galatasaraylılar. Çok komiksiniz :D

0|0
    0|1
    • yenilmesini mi istiyoruz bu akşamda 4 yedirir bu adam bize diyorum iyi oku yine aynı facia olursa istanbula gelmesin diyorum

• ''Haydi prandelli yine bize yedirt 4 tane ve eğer böyle bir facia olursa türkiyeye gelme'' 4 yedirt demek ile 4 yedirtir arasında fark var.

• bu sefer 2-1 kaybeder

0|0
    0|0
  • galatasarayın su durumunda mourinho td olsa bile deişen bişey olmazdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• instagram. com/p/v3vJqXQjsI/
    :((((

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;