Sevdanız için çarmıhlara gerildiğiniz, giyotinlere bağlandığınız oldu mu?

tek suçunuz sevmek tek suçunuz bağlanmak sadece sevginiz için zindalara atıldığınız sürgünlere yollandığınız esaret altında yaşadığınız oldumu suçum sadece sevmekti,sevmek suç mu?

0|1
1114

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Kendi çapında eğlenmene bak.Kimse senden önemli ve kıymetli olmasın.Al işte o seni üzmüş sefasını sürüyor sende bunu kafaya takıp cefasını sürüyorsun.Değmez.

0|1
    0|0
  • evet beni zindanlara attılar , çarmıha gerip elime çivi çaktılar gık demedim seviyordum , sonra sürgüne gönderildim aç kaldım susuz kaldım ama yine de sevdim :):):) mutlu oldunmu?

0|1
    0|0
  • Tarihi filmler izlememelisin etkileniyorsun.

0|1
    0|0
  • ne diyon la.

0|1
    0|0
  • ekler misiniz bi şey sorcam da

0|1
    0|0
  • biri ya da bir şey alıcılarınla oynamış olabilir mi diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • turkce konus

0|0
    0|0
  • sevmek suç değil seçtiğin kişi suç

0|0
    0|0
  • kardeş kafan mı iyi anlamadım :D

0|0
    0|0
  • sevmenin fazlası aptallık.Tek yaptığımız arada aptallığımıza doyamamak.

0|0
    0|0
  • Sen hollywood fılmlerı coook ızlemıssın heralde. yada orda yasadıgımızı sanıyosun hı?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Arnageddon.Bana kalırsa aşk maşk hikaye senin için dostum.Aşk ayağına katliam güdülerini tatmin ediyon.Ne işsin sen.Planların neler açıkla çabuk :)) Nereden biliyon belki kendine sağlam ortaklar bulursun buradan :) Yalnız çalışıyorum dersen de yine saygımız var eyv. abi der geçerik:))

0|0
    0|0
  • Geçen fransız engizisyon mahkemesi beni gyotinle öldürmeye çalışdı kaçdım ellerinden kilisede afaroz için uğraşdı ama baş edemediler ...

0|0
    0|0
  • Tek bir çiçek ve cümle ile hiç tanımadığı, güneş gibi parlayan çok güzel bir kızın duygularını alt üst eden bir erkekten bunları duymak ne acı..

0|0
    0|0
  • evet geçenlerde falakaya yatırmışlardı

0|0
    0|0
  • benden bahsediyor

1|0
    0|0
  • tabi lisede yazın sanayiye sürdüler beni

1|0
    0|0
  • ben gerilmem gererim

1|0
    0|0
  • Topa tuttular.

0|0
    0|0
  • Gene ne saçmıyorsun meraktan geldim

0|0
    0|0
  • Giyotine gir de kafan bedeninden ayrılmazsa gel yanıma o kızı ayarlıyacam sana.

0|0
    0|0
  • çarmıhlara vursallar, zamanı durdursalar

giyotini salsalar bu sevda bitmez yiğidim

0|0
    0|0
  • Dostum sende de hep bi katliam ruhu var be.Bende de var ondan ama fotoyla da tamamlıyon hani :)

0|0
    0|0
  • aret altında yaşadığınız oldumu suçum sadece sevmekti,sevmek suç mu?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;