Boy uzamasi 18 yasindayim?

18 yasindayim 1995 13 12 diye doğum işte babam annem cok kısa abim 170 ben 178 dedeme cekmişim 195 dedem vicut bozulğu var ailede ama bende yok işte daha 21 kadar boy atarmıyım haftada 3 gün yüzüyorum ve spor yapan birisiyim vicutt esnek ve 3 gen vicut sahiptir boy atarmiyim sizce cok kafama takılıyor asker olmak istiyorumdaa

• Evet
    A seç
  • Hayir
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• 21 yaşına kadar uzayabilriisn

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas yapiyorsan boyun oyle kalır

0|0
    0|0
    • Barfix mekik kas daha başladım kicboks sapiyonluğum var ve yüzücüyüm :D ilginiz için teşekürler zaten boyumda cok kısa sayılmaz 178

• 2-3 cm

0|0
    0|0
    • Teşekürler doktara gittim 5 cm atarsin dedi :D ergenliğe gec girmişimde 15 yasinda :D

Erkekler Ne Diyor 4

• daha yaşın erken atabilirsin

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • 25 e kadar uzarsın diye biliyorum sağlıklı beslen barfiks de asılı kal yüz esneme hareketleri yaz ağırlık kaldırma gibi sporları yapma futbol oynama bol bol yumurta süt peynir yoğurt tüket..

0|0
    0|0
    • syöle diyim her zaman zaten yumutra süt ve bal ekemk tam buğday ekmeyi felan yiyorum yani iyi besleniyorum daha yedimle duruyorum acıkmadim haftada 2 gün balamut yiyorum öyle yani boy atma ihtimalşi var mı ben dedemlere cekmisim zaten

• gene de bağlıdır boy uzaması... tabi deden uzunsa senin de uzama ihtimalin var..

• Teşekürler bilgileriniz için efefizler kapanmaiş daha yeni sivilce cıkıyorum işte rabbim ne kadr boy vermiş görcez hedefim bordo olmak o yüzden sağlam kondisyon ve hız ceviklik bunlar var ama biraz boyum da olsa cok iyi olur diye düşünüyorum cok kısa değlim ama rabbim herkese işllah nasip eder herkese bilgileri için teşekürler ederiyorum daha lise 3 okuyorum bilgisyar probglama bakalım ne kadar olcağını zaman gösterir ama pisjkoloji öyle demiyor :D

• Benimde annem babam kısaydı iki dedemde uzundu uzun boylu oldum.

0|0
    0|0
    • ben yüzücüyüm bide 2 sene prof basket yaptım atarmiyim sizce daha haftada 1 saat 3 gün yüzüyoerum tam olimpik havuzda

Yükleniyor... ;