Anderlecht-Galatasaray maçı nasıl sonuçlanır?

Yarın akşam Anderlecht-Galatasaray maçı var. Galatasaraylıyım ama maçtan gram umudum yok. Yeniliriz ama en azından 4 yemeyiz bence bu sefer :((

Kazanırsak Uefa'ya kalmamız garanti gibi olacak. Sizce ne olur?

0|0
422

En İyi Erkek Görüşü

• Bnmde pek ümidim yok amaolmicak birseyde degil en azindan berabere bile kalsak son macta biz evimizde onlar deplasmanda oynicak yani en kotu berabere kalmaliyiz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yenilirsek cesare gidiyor

0|0
    0|0
  • Yenilirsek bizim DELİ kesin gidiyo. Beraberlikte bir ihtimal. Yenmeyi çok istiyorum ama gidecek olması kafamı karıştırıyo :(

0|0
    0|0
  • galatasaray alır

0|0
    0|0
  • 3-2 (Kesinlikle attım)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Büyük ihtimal yeneriz.

0|1
    0|0
  • 0-0
    1-1
    1-0
    2-0
    2-1
    3-1

0-1
    1-2

Bu hale getirenler utansın. yoksa Anderlecht de kimmiş. "normal" ve iyi yönetilen bir GS bu wafflecileri pazara gönderir.

0|0
    0|0
  • avrupa takımı bu diyordum. herkes olmaz derken, ben bu sefer açılacak diyordum. dortmunda karşı bile. ama bu sefer benden de umut yok. bu takımın ileriye gitme, hücum etmeye takati olmadığı gibi; morali de kalmamış. defans hatalarını saymıyorum bile. o zaten türk futbolunun sürekli problemi (gsli değilim, ist takımı tutmuyorum, ama avrupadaki başarılarından dolayı diğer ist. lere göre gsye saygım var).

0|0
    0|0
    • aynen öyle abi, takım mental olarak bitik. takımdaki en büyük hücum gücü sneijder ama hoca kafasına esince adamı yedek bırakıyo. valla ibretlik ya

• Bu kez 4 olmasın

0|0
    0|0
  • Galatasaray büyük ihtimalle kazanamaz. Galatasaraylılar Prandelli çilesini çekmek zorunda çünkü tazminatı yüksek ve kendi de istifa etmeyeceğini söyledi. Ünal Aysal kendisine büyük sözler vermiş. Dün Abdurrahim Albayrak'ın göndermek istiyorum ama para yok açıklaması her şeyi özetliyor zaten.

0|0
    0|0
    • sözleşmesinde tazminat yok. abdürrahim eski yönetime çamur atmak için sallıyo bence.

• yıldız oyuncu dediğin sneijder melo muslera falan. onlar da giderse takım iyice yimpaş yozgata döner. oyuncu maaşları çok fazla yüksek. burakla selçuku satsak ve maaş yüklerinden kurtulsak o bile rahatlatır.

• Burak'ı satsanız başka forvetiniz yok. 4. yıldız sevdasına hiçbir oyuncuyu satmazlar. Devre arası iki veya üç yıldız alacağız diyorlar hala. Bu sene şampiyonluktan vazgeçmeleri Galatasaray'ın geleceği için daha hayırlı bence.

• prandelli istifa etmeli ya da kovulmalı ama sezon sonuna kadar ne olursa olsun takımın başına biri gelmicek gelse bile bu eski futbolculardan birisi olacak sezon sonuna kadar idare edicek çünkü sezon sonunda takımın başında lucescu geçecek sözleşmesi bitiyor. maça gelirsek dehiç bir umudum yok ama o takım bizi parça parça yer çok genç hızlı oynuyorlar çok koşuyorlar ve uefayı gitmeyi bizden daha çok hakettiler ingilteredeki inanılmaz mücadelelerini gördük umarım kazanırız ve uuefaya kalırız kazanırsak uefayız büyük bir ihtimal cunku arsenal dormund'u yeneemz ve dormund grup liderliğini garantiler son maça da arsenal genç bir takımla istanbula gelir ama onları yenermiyz orası soru işraeti yeneemzsekde dormund bize iyilik yapıcak ve son maçta anderlecht macını kaybetmicekler çunku orda galatasaraylı nuri şahin ve ilkay gündoğan var onlar bir şekilde takımla konusup galatasaray'ın uefaya kalması icin bu maçı kaybetmıcez beyler biizm için oynayn diceklerdir görüşler bunlar saygılar :D

0|0
    0|0
    • ahah eyvallah başkan dortmund öyle bir kıyak geçmez bize, bizim kendi işimizi kendimiz görmemiz gerek. anderlecht maçını kaybettikten sonra da içerdeki arsenal maçına pek motive olamayız bence :(( zaten yenilirsek otomatikman yalan oluyo 3. lük. içerdeki maçta baya hızlı oynamışlardı cidden, orda onların oyununa ayak uyduramazsak duman ederler bizi :(

• inşallah başkan bakalım ya, bu sene yeterince utandırdılar bizi bari şu maçı alsınlar aqq :)

• valla hiç umudum yok ya inşallah :D

• kazanirsak diyom ama
    zor be :)

0|0
    0|0
  • Fanatik bir galatasaraylı olarak maçtan hiç ümitli değilim. Galatasaray ruhu kalmadı çünkü. Eskiden dakika sayardım maç yaklaştı diye şimdi hiç aklıma bile gelmıyor. Tek nedeni ruh yok ruhh

0|0
    0|0
    • öyle valla dostum, şampiyonlar ligi maç günü saat geçmek bilmezdi. şimdi gram umrumda değil. takımı skib attılar.

• 2 tane italyan koca galatasarayı ne hale getirdi yazık

• iki kez 5-1 yenilmiş cincon bilmiyorum 5 olmaz herhalde:))

0|0
    0|0
  • 4 yersiniz yine

0|0
    0|0
  • 4 tane yer gelir ne olacak, alışkın ne de olsa :)

0|0
    0|0
  • anderlecht 2-1 alir maci :)

0|0
    0|0
  • prandelli istifa.. benimde umudum yok..

0|0
    0|0
  • 3-0 anderlecht alcak

0|0
    0|0
  • 4-0 biter

0|0
    0|0
  • en iyi ihtimal berabere kalırız

0|0
    0|0
  • Anderlecht-1 Galatasaray -0 sadece tahmin

0|0
    0|0
  • kupon oynadım toplam 3 gol olması lazım

0|0
    0|0
  • Gönül ister yensin ve 4 tane yemesin

0|0
    0|0
  • Insallah yenilirizde prandelli kopegi kovulur belki

0|0
    0|0
    • ben de öyle diyorum zaten büyük ihtimal yenilicez ama yönetim o kadar gevşek ki pek kovcak gibi görünmüyolar

• Taraftar iyice ayaklanirsa s. ke s. ke gondericekler

• Erkekler Devam
    1
Yükleniyor... ;