Bence Prandelli Gayet iyi bir T. D?

Yok yani bu kadar vefasız olmaya gerek var mı? Neymiş Prandelli Istifa etsinmiş

Koskoca takımı baya bir geliştirmiş, maç başına yedikleri 4 golü 3 gole indirmiş adam. Bence ayakta alkişlanmalı Galatasaray'ın sevgili Teknik Direktörü.

Yok. yani ne bu memnuniyetsizlik? Yavaş yavaş düşecek yenilen gol sayısı ;)

0|0
219

En İyi Erkek Görüşü

• Dört dörtlük takım oldular prandelli sayesinde :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Adam ıyı, gidenlerde ıyıdı.. Sorun bu takımın avrupai tarzı gunumuz futbolunu bu yastakı oyuncalara oynatabılmek.

Yaş gelmıs 35 e Hakan baltaya , sabriye kademe öğretecek kondısyoner aranıyor. Ya bu Arda gıderken kılolu adamdı, bak şimdi tığ gibi..

Sorun teknık de değil, zekada.. hızda.

0|1
    0|0
    • Ben bu gidişattan memnunum

• Çünki sen avrupada sittiri yemiş bir takımın taraftarı olup , vakti zamanında Aykut kocaman ıcın boyle soylenen galatasaraylıların laflarını ıcınde ukte tutup şimdi kusan kof kızsın. Az koseye cekılınde ben bılmem beyım bılır dıyın.

• 0|0
    0|0
  • Espirimi yaptın şimdi. ?
    Ocak ayında büyük ihtimalle gidecek ve yine şampiyon olucaz siz ise üçüncü o yüzdne kendi halinize ağlasanız iyi olur

0|0
    0|0
    • Sizin bu sene yaptığınız en güzel şey kek. Devam edin ama bu sefer yıldız kalıbından değil kalp kalibından yapin ;)

• Böyle dalga geçiyorsunda aramızda kaç puan farkı varda böyle rahatsın. ? 4 yiyonuz 3 yiyonuz diyorsun hala aramızda fark yok.

Aradaki farkı söylüyüm mü Bizim en kötü halimiz bile sizin en iyi halinizden iyi.

• yav kizlara bile bizi rezil ettin ya prandelli daha ne diyelim sana !!

1|0
    0|0
  • Sigara bırakır gibi, azaltarak bıraktıracak.. Önce birkaç maç 3.. Sonra 2'ye ve en son 1'e düşecek umarım.

Stratejisi kağıt üzerinde çok zekice, uygulama aşamasında da sorun çıkmaz muhtemelen

0|0
    0|0
  • Sene sonuna kadar 1 gole kadar ulaştıracağını düşünüyorum takımı büyük gelişme var aslında 4-0 dıda hakem penaltıyı vermedi dua etsinler :)

0|0
    0|0
  • Fatih terimin ahını aldılar çekiyorlar :))

0|0
    0|0
  • Senden daha iyisi mezarda be kartalice :)

1|0
    0|1
  • Tahmin ediyorum bjk lisin
    Söyle bir sözvar hızlı giden atın b*ku seyrek düser fazla erken havalara girmeyin lig yarı bile olmadı:)

0|0
    0|1
    • Tahmin etmene gerek yok... ismim zaten KARTALIÇE ;)

Biz yensek de yenilsek de Beşiktaş' lıyız ama siz? Iyi gün taraftarı ;)

• İyi gün taraftarımı birde milletin azına bu dolanmıs kötü oyunu protesto etmek her taraftarın hakkı

Biz 14 sene sampiyon olamadımız zamnlarda bırakmamısız bu takımıda simdi 3-5 mac kaybetti dige küsücek deiliz. Bizim için hayatım anlamıdır GALATASARAY...

• Siz çok komik varlıklarsınız biliyor muydun?

0|1
    0|0
  • galatasaraya dünyanın en iyi t. d si gelse kurtaramaz artık dağılma devrne girdi ben fenerliyim ama bu sene fenerde sampiyon olamaz çünkü üstünde baskı var bu sene besiktas sampiyon

0|0
    0|0
  • kovacaklarmış:(( #direnprandelli

0|0
    0|0
  • bir ara ne dior bu dedım sonra okudkca anladım :DDDD bu adamı burada tutanlarda suc bu takıkmn basına ümit davala ve hasan şaş'ı koy cok daha iyi olurdu takım

0|0
    0|0
  • öyle demesene simaricaklar

0|0
    0|0
  • Evet fenevbahcelı bırısıne göre prandellı ıyı bır bırısı

0|1
    0|2
  • Ha ha ha çok komik sizin için iyi tabi...

0|0
    0|0
  • Prandelli'yi U-13 ligindeki takımın başına almam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yani biz memnunuz :)

0|1
    0|1
  • Katılıyorum.. : )

0|0
    0|2
Yükleniyor... ;