Vodafone Karakartal tanıtımı bugün yapıldı. Reklam filmi hakkında düşünceleriniz nelerdir?

İzlemeyen arkadaşlar için reklam filmi

https://www.youtube.com/watch?v=rdPXqMkUPxY

1 milyon üye halinde aktarılacak gelirin 20 milyon tl olması öngörülüyor. Üye olmayı düşünen arkadaşlar var mı?

Ben hattımı pazartesiden itibaren Vodafone'a geçirmeyi düşünüyorum. Reklam filmleri konusunda Vodafone ile yapılan sponsorluk anlaşmasından sonra çığır atladığımız kanaatindeyim.

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• Girişteki tezahürat güzel olmuş, "Çarşı Ankara"'nın klasik tezahüratının ezgisini severim zaten, o ezgi üzerine yapılan tezahürat güzeldir her zaman..

Sondaki sahne de süper olmuş, tüylerimi diken diken yaptı..

Hattımı değiştirmeyi düşünmüyorum ama vodafone Beşiktaş'a, Beşiktaş vodafone'a çok yarar sağlayack bu kesin =)

1|0
    0|0
    • Figüranlar azıcık ruhsuz geldi bana orada çArşıyı bir hayal etsene :))

Son sahne gerçekten etkileyici hepimiz aynı fikirdeyiz bu konuda.

Ben kardeşimin annemin hatlarını toptan Vodafone geçiricem ev arkadaşımada aylık bir ücret verip üye olmasını sağlıycam var sen gerisini düşün kafayı bozdum :)

• Yemem içmem sigarayı bırakır veririm parayı napim :)

• ahaha Beşiktaş için feda =)

En İyi Kız Görüşü

• Ben hep vodafoneliydim zaten ama uye olmadim pamp /=

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir ay önce üye oldum... Pazar günkü maç da dahil tam 4 kez hediye maç bileti kazandım... Bence hem Vodafone, sponsorluğunun hakkını vermiş, hem de taraftar için bugüne kadar yapılan en iyi uygulama olmuş...

Vodafone'u bu anlamda tebrik etmek gerekir...

1|0
    0|0
  • Neyimiz harika değil ki
    Daha önce kartalcell kullandım simdi de bu tarifeye gecerim gerekirse

1|0
    0|0
  • Besiktasli değilim ama Gerçekten ii olmuş

1|0
    0|0
  • Bugun kayit oldum hemen bjk5 yazip 1903 e gonderdim cok iyi reklam bence bjkliyim diyen. herkezin yapmasi lazim yapmayani kınıyorum 5 tl den kimseye bisey olmaz

1|0
    0|0
  • ben vodafone yetkili bayiyim. taşıyalım hemen :)

1|0
    0|0
  • Şu stat bitsin artık, kapalıda maç izlemeyi özledim.

1|0
    0|0
    • hepimiz sabırla bekliyoruz

• Ben artık bekleyemiyorum, semtte özledi maç günlerini. Reklam filmindeki gibi semtten stada yürüyerek gittiğimiz günler tekrar gelsin artık.

• Hayırlısıyla 2020 de biter inşallah

1|0
    0|0
  • tüyler diken. stad bitsin artık

1|0
    0|0
  • bir cimbomlu olarak etkilendim güzell de gökhan töre biraz dışarıda kalmışş yiğenn

1|0
    0|0
  • bende seninle aynı fikirdeyim bende vodafone a geçmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
  • reklam kokuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayırlı olsun da mümkünse o statta bizi yenmeyin :)))

1|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak buna bayıldım

1|0
    0|0
  • Ovv basarılı buldum zaten Beşiktaş la ilgili olan her sey harika Slaven bilic te çok yakışıklı ayrıca off :)

1|0
    0|0
  • şimdi izledim çok güzel bir stad olacak hayırlı olsun

1|0
    0|0
  • Aynen çok iyi

1|0
    0|0
  • süper.. kanat takmaları harika

1|0
    0|0
  • Super olmuş

1|0
    0|0
  • DONUSUMUZ MUHTEŞEM OLCAKK DEMIŞTIKK :)))))))

1|0
    0|0
  • 72736281181820 tane sponsor bulunca artik fakir edebiyati da bitti :(

1|0
    0|0
    • dua edin o sponsorlardan sizde bulasınız yoksa sms kampanyalarınıza geri döneceksiniz zira mali durumunuz pekte parlak değil :)

• Sataşmamayı öğrendiğinde uğraşman gereken bir konu kalacağını sanmıyorum. Ne sana ne senin takımına yönelik bir soruydu bu cevabının soruyla ilgisi ortada. Engelleme işlerinden pek haz eden bir insan değilim hiç o toplara girmeden rica etsem konuyu burada kapatıp işimize bakabilir miyiz?

• Cevabimda ne satasmasi var pardon? 😂😂😂 engelleme isinden ben cok haz aliyorum hatta sen 61. Kisi olacaksin şu an cok ozelsin benim icin tatli kiz 😄

Yükleniyor... ;