Sorumluluk almaktan kaçınır mısınız?

Bazı insanlar hep ön planda olmak ister sürekli sorumluluk alır bazıları ise geriplanda kalmak ister..Siz hangisisiniz?

0|0
123

En İyi Kız Görüşü

• Biraz karışık bir durum.Ve nasıl bir durum olduğuna bağlı.Ciddi bir konuysa misal aile çinde veya iş ortamında sorumluluk almayı severim.Bana güvenilmesini bana bu görevi verildiğinden veya ortamı çözecek gücüm olduğuna inandıkları için sorumluluğu severim ama son zamanlarda insanların sorumluluk adına işlerini benim dizlerim döktükleri için sorumluklara hayır demeye başladım.Misal bir uzaktan akrabam bir şehirden diğer şehire çok yüklü miktarda parayı birisine taşımamı istedi.Düşündüm taşındım bu sorumluluğun altında kalmak istemedim ve red ettim.Emanetin canı dardır o kadar büyük parayı yanımda gezdirmek benim için çok büyük sorumluluk olacağını söyledim ve eminim o şahiz bana darıldı ama böylesi daha iyi.Kaybedersem soyulursam bana hissedeceği öfk ve süpeyi ortadan kaldırdım ve ne kadarda içimde liderlik duygusu yüksekte olsada son seneler o duygularımı dindiriyorum.Biliyorumki çok iyi bir liderim ve insanlar bana güveniyor ama artık hayatımda biraz huzur istediğim için bazı sorumluklardan geri adımlar atıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• baş edebileceğim bir sorumluluksa kaçınmam ama boyumdan büyük işlere de kalkışmam.

0|0
    0|0
  • Sorumluluk almak ön planda olmak değildir. Geri planda kalıp çok iş başaran insanlar var. Sorumluluk alırım fakat bunu göz önünde gerçekleştirmek istemem.

0|0
    0|0
  • Hayır asla sorumluluk almayı seven biriyim.

0|0
    0|0
  • Sorumluluktan kaçmam ama gereksiz sorumluluk da almam :)

0|0
    0|0
  • Sorumluluk alırsan bütün işler üstüne kalır.Milletin 1 yıldır yapmadığı işleri 1 haftada yaparsın sonucu ne olur? Müdürün teşekkür eder:))

0|0
    0|0
  • özellikle sorumluluk almak için ön plana çıkma çabam olmadı hiç..hayatın karmaşası içinde zaten belli başlı sorumluluklarım var..ve eksiksiz yerine getirmeye çalışıyorum..

0|0
    0|0
  • insanların sorumluluğunu almam, emanet eşya sorumluluğu almam...

0|0
    0|0
  • almak istemediğim tek sorumluluk çocuk sorumluluğu.onun dışında gereken her sorumluluğu almışımdır ve alırım da.

0|0
    0|0
  • ben sorumluluk almayı sevmiyom yaa =(

0|0
    0|0
  • almaya değerse sonuna kadar alırım.

0|0
    0|0
  • sorumluluk almaktan korkmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sorumluluğun kralını aldım bee! isteyerek mi? hayrr!

0|0
    0|0
  • Hayır,sorumluluğun üstüne giderim.

0|0
    0|0
  • İşime geldiği sürece. Her boka da atlanmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;