Aldatan erkek affedilmeli mi?

Sizi çok sevdiğini söylüyor, gözünü gözünüzden ayırmıyor yanınızdayken. Ama uzak kaldınız bir kaç hafta, geldi bir 'şeytan' kadın yanaştı buna. Aldı aklını götürdü uzaklara... Bey efendi geldi yanınıza başı önde, anlattı olanları size. Yaptım dedi bir hata... Affet dedi. Ne olurdu tepkiniz?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• bir kez affedersen tekrarlanır bu sonuçta yine ayrı kaldığınız zamanlar olacak seni gerçekten hak etseydi yenilmezdi bu konuda ama çok seviyorsan illa affedeceğim diyorsan bence yapma ne kadar sevsende hiç bir zaman güvenme iki elinin yakasında olduğunu bilsin ama böylede hayat çekilmez.

0|0
    0|0
  • affet yeniden yapsın affetmem ben ve bensizlikle cezalandırırım dönüp bakmam bir daha yüzüne tanımam bile

0|0
    0|0
  • affetmiştim sonra boynuzlarımla başbaşa kaldım.Cevabım kesin ve net hayır affedilmemeli.

0|0
    0|0
  • Neden dönüyor?bulsa ya şeytanı oralarda madem hosuna gitmiş.Affetmem.

0|0
    0|0
  • affetmzdm bikere aldatan hep aldatır

0|0
    0|0
  • Sen onu affederek kendini affedebilecek misin peki ? Aklın varsa affetme.

0|0
    0|0
  • affetmem.

0|0
    0|0
  • Aldatan kadın ya da erkek fark etmez.. affedilmemeli.

0|1
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • bir daha aldatılmayı goze alıyorsam affederim

0|0
    0|0
  • afetmem sürünsün gitsin terbiyesiz

0|0
    0|0
  • Cani Cehenemme!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hayır

0|0
    0|0
  • Aldatma nedenine bağlı sen zorlamışsan buna katlanacaksın bi erkek bi kadını durduk yere aldatmaz o tarz karaktersizler vardır ama çok az çıkar asıl sebebi yine kadındır hep kadınlar pufff varlıgınızda dert yoklugunuzda :D

0|0
    0|0
  • aldatan erkekde kızda affedilmemeli bence

0|0
    0|0
  • Bunu yapan erkek cok saf olmali

0|0
    0|0
  • affedılmez kalben

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;