Yanınızda rahat olamayan, utanan bir arkadaşınızı...

telkin edip rahatlatır mısınız? utandığında utanma rahat ol biz arkadaşız der misiniz? yoksa sıkılır arkadaşlığınızı bitirir misiniz?

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Utanan bir kişiyle bu sebepten dolayı arkadaşlığınızı bitirirseniz o kişiye utangaclıkta 1 seviye daha atlatmış olursunuz. Dolayısıyla ona '' utanma , sıkılma '' gibi laflar söylemem. Onun utandığını belli etmemeye çalışarak daha samimi davranırım. Bu şekilde utangaçlığını kırabiliriz belki :)

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• kızlar böyle bir erkekle vakit geçirmek istemezler...

0|0
    0|0
  • Beni artık geriyorsa, bulunduğum ortamda rahatsız olmama neden oluyorsa uzaklaşırım ondan. Ama öncesinde nasihatlerde bulunur, durumu düzeltmeye çalışırım tabii.

0|0
    0|0
  • Muhabbete dahil etmeye çalışırım sık sık...zmanla gçer zaten...

0|0
    0|0
  • Şu dünyada en çok değer verdiğim insanlar utanma duygusuna sahip olanlar , onu rahatlatırım kısa bir sürede çok basit

0|0
    0|0
  • yol sokarız o'nu..

0|0
    0|0
  • ne la utanıonmu sen derim one la kızardın derim rezil ederim dalga gecerm :D

0|0
    0|1
  • bir zaman katlanırım olmazsa güle güle derim.herşeyin fazlası zarar

0|0
    0|0
  • sıkılırım ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim yanımda utanan birisi arkadaşım olamaz , arkadaş olmam için zaman gerekli ...

0|0
    0|1
  • bu erkek mi ?

0|0
    0|1
  • "üzerime rahat birşeyler alıp geliyorum" derim kendini rahat hissetsin diye

0|0
    0|0
    • Fakat bu cümle karşınızdaki erkek ise farklı düşüncülere sürükleyebilir. :)

• Bu cevabı sitede sorulan sorulara verilen cevaplardan en saçması seçiyorum.

Gelsin artılar kızın popülaritesi düşmesin.

• haha mersi canım

Yükleniyor... ;