Volkan demirelin , milli kadroya bidaha alınmaması gündeme geldi... ?

Volkan demirelin , milli kadroya bidaha alınmaması gündeme geldi , fenerbahçeli oyuncularda bidaha milli takımda oynamak istemediklerini belirtiyorlar , fenerbahçelilerde milli kadrodan çekilirse sizce milli takımın sonu ne olacak?

Güncellemeler:

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• her duydugun habere inanma , fenerbahcesiz milli takım olmaz , Fenerbahce türkiyedir , tek taraflı bakmaktansa biraz empati yapmanızı tavsiye ederim size

0|1
    0|1
    • Biliyorum Fenerbahçe milli takımın bel kemiğidir. volkan milli takımdan uzaklaştırılırsa olaylar daha kötü hale gelir gibi geliyo bana.

• üzerinde ay yıldız olan hiç bir adama bu hareket yapılmaz

• aynen öyle haklısın , sahada aynı olay selçuğa yapılmış olsa o stadı terketse , hiç kimse bidaha milli takıma alınmasın falan demezdi , bunlar hep volkana özel, volkan naptıysa artık bunlara yediremiyolar.
      Volkan milli takıma alınmasa nolcak volkandan bişeymi eksilcek? ama milli takımdan bişey eksilmiş olcak

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Alinmasın showgirl herif nefret ettirdi kendinden Fenerbahce formasınıda cıkrsın adımızı kirletiyo srefsiz

0|0
    0|0
  • alınmasın, ama sadece o değil, selçuk inan, burak yılmaz, semih kaya, emre belezoğlu, almanyada oynayanların tamamı

0|0
    0|0
    • emre belezoğlunun haricindekilere katılıyorumda emreyi niye kattın araya? takımın en iyilerinden o

• fenerbahçeliler dışında sevilmediği için, yoksa bence de iyi oyuncu...

• e o zaman neden alınmasın diyosun

• Iyi olur

0|0
    0|0
    • peki tff nin onun arkasında durmaması ddurumunda fenerbahçeli oyuncularında milli takıma gitmek istememesi gündeme geldi bu konu hakkında ne söylemek istersin?

Erkekler Ne Diyor 7

• Volkan milli takıma ihanet etmiştir kesinlikle bu oyuncunun bir daha milli takıma alınmamalıdır, esas soruna gelecek olursak Fbli oyuncuların onu yapmaya bir yerleri yemez tıpkı başkanları gibi ne demişti Aziz Yıldırım? Takımı ligden çekerim, Havuzdan çıkarım, Türkiye Kupası'na a2 ile çıkarım, ne oldu bu dediklerini yaptımı? Tabikide yapmadı o bakımdan Fbli oyuncular tıpış tıpış giderler milli takıma

0|0
    0|1
    • Arkadaşım sen kamilmisin , aziz yıldırımın o dediklerini yapsa takım batardı yapamadı , ama milli takıma oyuncu göndermezse zaten fenerbahçenin işine gelir , ne oyuncuları sakatlanır nede yorulmuş olur. Azizin hertürlü işine geliyo bu sen neyin kafasındasın , bu oyuncular milli takıma gitmezse ne kaybedecek? hiçbişey , ama milli takım çok şey kaybedecek.

• Yapamayacağı lafı konuşmayacak o zaman arkadaş. ama esas suç bu adama hala inanan koyunlarda. Fenerli oyuncular tıpış tıpış giderler milli takıma sen merak onlar kendi kariyerinimi düşünecek yoksa volkan ayısınımı

• bizim futbolcular milli takımda kariyermi yapıyo :Dadasd güldürme beni , görende zanneder dünyayı darma duman ediyoruz , estonyayı bile yenemeyen takımda ne kariyeri kamil?
      oyuncuların umrunda bile değil milli takımda oynamak

• Volkanın milli takıma alınmaması hiç gündeme gelmedi spor medyası bu tip haberlerle kamuoyu oluşturmaya çalışıyor

0|1
    0|0
  • Cokda iyi olur :)

0|0
    0|0
    • peki tff nin onun arkasında durmaması ddurumunda fenerbahçeli oyuncularında milli takıma gitmek istememesi gündeme geldi bu konu hakkında ne söylemek istersin?

• bir nevi vatan hainligi :)

• küfür edenlerin yaptığı vatan hainliği olmuyoda bumu oluyo bide gülücük atmış top a bak

• Terbiyesizliktir, adiliktir, ihanettir. Ben Fenerbahçeliyim. Ama bu yaptıkları büsbütün ihanettir. Volkan'ı zerre kadar sevmem. Aynı Emre, Melo ve Zokora'yı sevmediğim gibi. Kendileri ağıza alınmayacak küfürleri ederler ama kendilerine edildiği zaman ağlarlar. Hepsinin köküne kibrit suyu.

0|0
    0|0

• Trabzonlular, Bursalılar? Bunlar neden ediyo peki? Bi' kasıtları mı var? Tek takım yapıyo şekilnde bakmayın arkadaşlar. Küfür hepimizin sorunu. Tüm Türkiye'nin sorunu. Kişisel değil toplumsaldır.

• bir olay olduğunda veya başka bişey takım oyuncularını daima koruyan volkan oluyor , yani adam fenerbahçenin abisi gibi bişey, böyle oluncada ondan nefret etmeleri normal.

• Bence çok yerinde bir karar bir tarafları iyice kalktı

0|0
    0|1

• Görüşümü sordun söyledim neyin kafasını yaşıyorsam yaşıyorum fenerbahçesiz öyle bir olurki dahada iyi olur

• iyi böyle devam et.

• hayırlısı kardeş.

0|1
    0|0
  • bir cacık olmaz bizim milli takmdan kardeş

0|1
    0|0

• bende olsam gitmem kardeşim stada kimin girdiği çıkdıgı belli deyil volkanın 2 yaşındaki kızına edilen küfürleri duysan adama sonuna kadar hak verirsn saten

• tabiki ben zaten stadı terketmesine sonuna kadar hak veriyorum.
      Ama anlamayan sap lar var.

Yükleniyor... ;