Popoyu buyutup kaldircak ne biliyosunuz?

Kalcam cok basık biraz kalkik ve bicimli bir popo istiyorum ne onerirsiniz

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Deer ve sevgi popo kaldirir

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• çok güzelsin.
    şu an da gotunün kalkmış olması gerekiyor, kontrol et bakıyım.

1|1
    0|0
  • Git ve sana değer verecek birini bul, kendiliğinden kalkar.

0|0
    0|0
  • Biraz ego sahibi olmalısın.

0|0
    0|0
  • İltifat...

1|1
    0|0
  • Arşimetin teorisine göre bir kaldıraç, trip atan türk kızı için çok seven bir erkek, bana göre elinle kaldır

cayırt

0|0
    0|0
  • biz de şu vardır popo popo değil aşure kazanı vurdura vurdura büyüttü kesin heyt anam be gibi ama bu sana olmaz
    git bir erkeğe seni seviyom de oda sana sulanır seni seviyom demeye başlar sonra popon kalkar :D

0|0
    0|0
  • dar pantolon topuklu ayakkabı

0|0
    0|0
  • sAĞDAN sOLDAN vE aRKADAN DUVARA VURDUKLARINI DUYMUSTUM:D

0|0
    0|0
  • Yar*ak :)

0|0
    0|0
  • Kızların g*tünü kaldırmakta üstüme yoktur, diye şaka yaparak başlıyayım dedim :)
    Buna yönelik egzersizleri Google dan araştır, ayrıca hergün uzunca yürü, mümkünse bisiklet kullan, zayıfsan biraz kilo al, kilo durumun nedir? Ona göre yazayım

0|1
    0|0
    • 170 60

• Tesekkurler

• Rica ederim. Son tavsiyem şu; hangi egzersize gidersen git, fazla abanma, aşırıya kaçırma, malum kent tipi yaşamlarımız var, yarın sporu bıraktığında kilo problemiyle karşılaşma.
      Sağlıklı ve mutlu kal...

• Popocuyuz. com itinayla her türlü işiniz yapılır. Poponuz popomuzdur.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Squat çalışmalısın. Ama yanlış bilinenin aksine sadece squat yetersiz çünkü aynı bölgeye yüklendiği için bir yerden sonra ağırlık dengesi olmaması gereken yerlerde toplanıyor. Bunun için cardioyla dengelemen şart. Ama güzel‚ kalkık‚ yuvarlak popo eşittir squat.

0|0
    0|0
  • Spor https://i.hizliresim.com/Wr5JqP.jpg
    https://i.hizliresim.com/jYZlpg.jpg Bu hareketlerı Her gün yap Çok yaararı olur:)

0|0
    0|0
  • Dümdüz popon varsa ne yapsan büyümez 😊 squatla çok hafif çıkık durur o kadar

0|0
    0|1
  • Genetik bu. Ama squat yapmayi deniyebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;