PES2015'te Türkiyeden sadece GALATASARAYIN olması avrupa takımı olduğumuzu göstermez mi?

sonrada cincon mincon 4 diye sancılarınız tutar işte böyle gerçeklerimiz bize yeter BİZ EN İYİSİNİ YAPANA KADAR EN İYİSİ GALATASARAY

0|0
122

En İyi Erkek Görüşü

• Yıllardan beri bu böyle sadece bu sene değil ki:)

Ama ilk başlarda bunu keşfettiğimde fb'li bir arkadaşım vardı haydi Galatasaray-fb maçı yapalım demiştim. Çocuk yarım saat aramıştı fb'yi bulmak için. Bulamadığı doğal olarak o anki yüz ifadesi ibretlik ve her şeyi anlatıyordu:D

Bunu da paylaşmak istedim:D

1|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Arkadasim sen salak misin sampiyonlar liginde. oynadigi icin sadece galatasaray var. Avrupa takimiymis ne alaka * her. mac 4 gol yoyorsinuz halendaha avrupa takimi diyorsun *

Ayrica turkiyeden sadece bir takim olmasi ve onunda hermac 4 yemesi ulke futbolunun ne durumda oldugunu gosterir.

1|2
    0|0
    • salak sensin gerizekalı

• Hahaha. Dunyanin. kendi etrafinda dondugunu sanan bir ergen goruyorum hesapi bugun actim ama senin icin degil daha. once bikac konuda daha mesaj attim bakabilirsin

• yav he he soru fena girmiş belli face seni

• Her sene böle zaten Galatasaray banko var :)

0|0
    0|0
  • İşte tek teselli kaynakları bu renktaş anca bizimle 4 yiyonuz diye dalga geçerler ama bütün dünya biliyor kimin büyük oldugunu

0|0
    0|1
  • Galatasaray daha iyi işler yapana kadar en iyisi bu = )

0|0
    0|0
  • Konu açıyorsun eleştiri kabul etmiyorsun nasıl bir zihniyete sahipsin sen şampiyonlar ligine katıldığı için türkiyeden sadece galatasaray konuldu konaminin sitesindeki açıklamaları takip etmeden atıp tutuyorsun ordan 45 üstü demişsin yaşının 18 in altında olduğuna dair herşeyimi ortaya koymaya hazırım cahil insan

0|0
    0|1
    • yıllardır hep GS var bilip bilmeden konuşma uydurma hadi şimdi yallah git

• Uefadan uzaklaştırılmadan öncr fenerbahçede vardı beyin yoksunu velet seni

• ha ha ha cok komıksın kadın.

0|1
    0|0
  • pes 15 şikecileri almıyomuş :DDD

0|1
    1|1
  • Galatasarylı olarak gurur duydum ve avrupada önemli bir tanınmışlığımız oldugunu gösterio ama diger kulplerimizin olmaması daha önemli futbol olarak çok kötü durumdayız ve daha da kötüye gidioruz

0|0
    0|0
  • Ona gsnın ne kadar paraya ihtiyacı olduğunu gösterir

0|1
    0|0
  • sizin kadar sureklı 4 yıyen takımmı var semıh ordada turkıyede de kendı kalesıne atmaya meraklı :)

0|1
    0|0
    • sizin takım pes2015'te neden yok peki vah vah

• ben pesi hayatımda görmedim spor haberlerinde duydum

• o zaman bılıyormus gıbı konusmucan arkadasım neyse boşver

• Alakası yok

0|0
    0|0
  • Gerçekten güzel saçmalamışsın süslüman. : )

0|1
    0|0
    • sizin takım niye yok pes2015'te peki

• islamla sorunun alakası ne?

• Sana ne gardaş.

• Ne alaka..

0|0
    0|0
  • Tâbi ki siz 4 4lük takımsiniz hahahahahahaa

0|1
    0|0
  • Always Galatasaray boşuna demiyorum ben :))

0|0
    0|0
  • Yav He He He

0|0
    0|0
  • Fifa15 te 18 takımımız var ona ne diyeceksin

0|0
    0|0
  • İşte bu yüzden Türk kızları futbol konuşsun istemiyoruz.

0|0
    0|0
  • Sneijder var ya ondan ;)

0|0
    0|0
  • Sana şunu söyleyeyim Fifa'da Türkiye ligi var :) Türkiye ligi olması daha iyi hemde lisanslı orjinal

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani Galatasaraylıyım ama bu soruya katılmıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;