Derya Büyükuncu'yu eleştirmekte haklı mı haksız mı? Kendisi laf yarışı yapmaktan başka ne yaptı şimdiye kadar?

nihat doğar twitterda laf atmış derya ya halen kapanmayan yaraları var demekki nihatın, evet derya büyüuncu olimpiyatlarda 33. olabilir yüzmede ama aradaki fark sadece 6 saniye birinciyle, birinci2.01 derya 1.56 dakikada bitirdi yarışı. saliselerle belli oldu yani birinciler ikinciler . bu kadarda eleştiri olmaz ki yazık vallahi milli sporcuya hakaret etmesi doğal bişey mi çok sinirim bozuldu nihata

0|0
912

En İyi Erkek Görüşü

• adam rekor kırdı 6 defa Olimpiyatlara gitti biraz saygı duymak lazım

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• 6 kez olimpiyatlara kim katılmış katıldığı sürece madalya şansı var. az şey mi.

1|1
    0|0
  • Nihat doganin tek derdi gundemde kalip ismini unutturmamak. Dedikleri cokda onemli degil hatta hic degil..

1|1
    0|0
  • nihat doğan bu ülkeye fazla kaldıramıyor artık kimse

0|2
    1|0
  • eğer 3 tarafı denizlerle çevrili ülkede bu adamdan başka yüzücü çıkmıyrsa eleştri bir kişi üzerinde değil herkesn üzernde olmalı ayıp yaa koskoca ülke yüzme dalında hiçbir başarısı yok !

0|0
    0|0
  • Nihat Doğan'ı da pek sevmem ama Derya Büyükuncu Survivor Finalinde ajitasyon yapmayı biliyordu.Keza elendikten sonra sitem etmeyi de biliyordu.Haltercilerimizde başarısız oldu ama hiç bir sitem dolu bir konuşma yapmadılar.Nihat Doğan'dan bile daha antipatik geliyor bana Derya Büyükuncu

0|0
    0|0
  • derye büyükuncuyu bende sevmiyorum. yıllardır katılıyor olimpiyatlara bir başarısı yok, benim merak ettiğim TÜRKİYEDE BAŞKA YÜZÜCÜ MÜ YOK? ayrıca bu tarz sporlarda saliseler belirler birinciyi.

0|0
    0|0
    • akdeniz oyunları şampiyonu,Dünya ve Avrupa Şampiyonası kazanmış yüzücüden bahsediyoruz ama bu kadarda eleştiriyi haketmedi bence , yani en son eleştiricek olan bence nihat doğandır

• ben nihat doğanı savunmuyorum, nihat doğan ın sözleri gerçekten komik güldürüyor beni. ama bu kadar çok derya büyükuncuda ısrar edilmesine anlam vermiyorum. iyi bir insandır orası beni ilgilendirmez ben işini nasıl yapıyor ona bakarım

• Kurt yaşlanınca köpeklere maskara olurmuş.

1|0
    0|0
  • Gençlere yer verilmeli artık

0|1
    0|0
  • Nihat Doğan kendi dilini çözemiyor bi bıraksın bizi

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0
  • takılma pek fazla sen bunlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Nihat Doğana 2 gündür twitterda saydırıyorum hep adamlıktan bahseder ya yazdım biseyler dedim adamsan bunuda rt'le tık yok hic bi tweet e cevap vermedi nihat dogan türkiye icin ne yapmıski deryayı elestiriyo seda sayanın 66.kocası olmaktan baska bi basarısı? Adı bile bilinmiyodu seda sayanla evlenmeden önce simdi gecmis ahkam kesiyo zibidi.

2|0
    0|0
  • Nihat Doğan'ın tweetlerini artık kimse önemsemiyor. Erol Köse ve onlar öyle takılıyorlar boşver.

1|0
    0|0
  • insan birini eleştirmeden önce ondan daha iyisini yapabilmiş mi ona bakması lazım.ki nihattan bahsediyoruz.gereksiz kişilik. fakat 6 saniye bu tür sporlarda çok önemlidir yani.bunu herkes bilir ve deryada bunu gayet iyi biliyo.aslında 6 saniye çok.bize göre az gözüksede.onun yaptığı iş için çok yani.ama en azından adam bişeyler yapmaya çalışmış.fakat başka sporcularında önü açılmalı.yani biri meşhur oldu diye onun üstüne yoğunlaşmak yanlış geliyo bana

0|0
    0|0
    • tabiki onun üzerine yoğunlaşılmalı demiyorum haklısın, ben sadece eleştiri yapanların acaba kendileri türkiye için neler başarabilmiş geçmişlerine bakmaları gerektiğini düşündüğüm için nihat doğanı haksız buldum. her zaman için genç sporculara destek verilmeli ve olanaklarda avrupa standartlarında sağlanmalı

• kesinlikle.ama bizde böyle şeylere pek önem verilmiyo malesef. nihatın sözlerini aldırış bile etmemek gerek zaten.herkes herkesin ne olduğunu biliyo sonuçta. fakat yarışmada nihat haketmişti cidden.oyunları kendi çabasıyla kazanmıştı.yiğidi öldür hakkını yeme demişler.orda o haketmişti. o da bunun farkında ve yediremiyo tabi kendine.türkiye bile bu olayları yeni yeni unuturken o olayları yaşayan nihat nasıl unutabilirki. o çok hırslı bi adam ama gereksiz biride aynı zamanda.sinsi.takma onu boşvr

• o nihat doğan niye var ki dünyada. biri ona suikast düzenlemeli. rol yapıyor gerçi birazda ama yinede gereksiz bir yaratık.

0|0
    0|0
  • haksız

0|0
    0|0
  • gündemde kalmaya calısıyor önemsememek lazım ..reklam yapıyor kendine

1|0
    0|0
  • Benim koyunum bile avrupa'nın koyunundan daha farklı bakıyor diyen adamdan bahsediyoruz yaaa laff salatası yapmayak boşa

0|0
    0|0
  • nihat kin tutuyor hemde çok fena bu konu kapanmalı artık ikisinide sevmem ama nihatın yanında deryaya laf yok

0|0
    0|0
  • sahindi dogan oldu :/

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;