Bu nedir ya? Türkiye 0 brazil 4?

Avrupaya rezil olduk resmen 😣😣😣 kriz geçirmek üzereyim 😞😞😞
Güncellemeler:
Sizce de hata Fatih Terim de değil mi? Şahsen ben begenmiyorum Direktörlüğünu. Daha iyi olabilirdik diye düşünüyorum

0|0
1576

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 76

• En guzelı benım gıbı hıc umrumda olmasın, zamanında kafamı cok duvarlara vurdum millet mutluyken o yüzden işimize konstre olmamız gerekmez mi?

0|0
    0|0
  • Fatih Terim'in alternatifi yok şu an için. Ve maç sonu Değerlendirmesi dikkate alınmalı diyorum.

0|0
    0|1
  • Yapıcak bir şey yok, bana kalırsa milli takım oyuncuları da daha tecrübesiz, pişmeleri gerekiyor

0|0
    0|0
  • harbiden nasıl olduda bukadar az gol yedik şaşırdım

0|1
    0|0
  • 4 yedıgıne duat et adamlar aramzıda 20 gomelk fark var

adriana lima
    kibariye

kadar fark var

0|0
    0|0
  • Sen ancak bu kadar anlarsın futboldan. Suçun kimde olduğunu tribünler protestoyla her maç söylüyor.

0|0
    0|0
  • Başarılı bir milli takım başarılı bir ülkeden çıkar şapka dan tavşan çıkmadı bu kez

0|0
    0|0
  • Oğuzhan & Alper'i yedek oynatırlarsa..
    Volkanı da kaleye sokarlarsa olacağı budur :)

0|0
    0|0
  • nesi fatih terim aptal futbolculardan olulan milli takım napsın adam elinde neymar mı var

0|0
    0|0
  • Brezilya biraz kassa 7-8 tane atardı ama istemiyorlar bunu.

0|0
    0|0
  • Avrupayı bırak dünyaya rezil olunacak bir ton şey var milli takımı takma

0|0
    0|0
  • Tam bir rezalet. Türkiye'de futbol öldü artık. Bence Fatih Terim'in de yapabileceği çok şey yok. Elindeki malzeme belli. 1. problem altyapılar yetersiz, kalitesiz. Oyuncu yetişmiyor. 75 milyonluk türk nüfusunun olduğu yerden adam çıkmıyor, 3-5 milyon türkün yaşadığı almanyadan türk oyuncu getiricez diye uğraşıyoruz. 2. problem de yabancı kuralı. Bu kural varken türk oyuncunun yeri garanti, onlar da işi memura bağlıyorlar, memur gibi yaşıyorlar. Rekabet ortamından uzaklar. Ayrıca ispanya, almanya, ingiltere gibi ülkelere gitseler daha tempolu bir ligde oynayacakları için kendilerini daha iyi geliştirirler. Ayrıca oraların antrenmanları daha iyi. arda turan galatasaray'da da iyiydi ama atletico'da seviye atladı. Emre belözoğlunun da atletico'ya gitmeden önce fazla kiloları vardı ama atletico'da fitti. çünkü orda fit olmayan adamı kadroya almıyorlar. burada garanti oynuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bundan 10 sene önceki milli takım nerde bu milli takım nerde.

0|0
    0|0
  • brezilyaa bu aen mi cift handikap aticann normal bu skor kasmadilar iyiki kassalar 7 olurdu

0|0
    0|0
  • adamları türkiyeye getirmek için 3 milyon euro ver 4 atsın gitsin.. güzel dünya

0|0
    0|0
  • Oynamadı ki takım. Yine yenilirdik ama bu fark olmazdı. Brezilya da mahalle Takım'ı degil çünkü

0|0
    0|0
  • Tamamen normal bir sonuç... hemde brezilya hiç maça asılmadı asılsalar rahat 9-10 du sonuç...

0|0
    0|0
  • Bu terim TFF sırtında bir kambur yıllarca böyle oldu ve olacak bu Türk futbolu iflah olmaz.

0|0
    0|0
  • Herkes tamamen suçlu ya gerçekten rezil olduk böyle daha ne kadar sürecek

0|0
    0|0
  • Cidden şaşırdın mı?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 15

Benzer Benceler