Bu nedir ya? Türkiye 0 brazil 4?

Avrupaya rezil olduk resmen 😣😣😣 kriz geçirmek üzereyim 😞😞😞

Güncellemeler:
Sizce de hata Fatih Terim de değil mi? Şahsen ben begenmiyorum Direktörlüğünu. Daha iyi olabilirdik diye düşünüyorum

0|0
1576

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 75

• Avrupa kim ki onlara rezil olalım. Onlar çocukları öldüre dursun biz o çocuklara kucak açalım fark yiyelim farketmez...

0|0
    0|0
  • ben demiştim 3.5 üstü oynayın bu maca ya da toplam 4-6 gol diye biz kazandık allah bereket versin :D

0|0
    0|0
  • rezalet baska bır sey degıl o formayı kırlettıklerıne yazık

0|0
    0|0
  • tv karşısına geçip brezilya yı yenmemizi bekleyen bir vatandaşımızı daha alkışlıyoruz
    fatih terim bile brezilya yı izlediğimiz için çok mutluyuz dedi

0|0
    0|0
  • Oğuzhan & Alper'i yedek oynatırlarsa..
    Volkanı da kaleye sokarlarsa olacağı budur :)

0|0
    0|0
  • En guzelı benım gıbı hıc umrumda olmasın, zamanında kafamı cok duvarlara vurdum millet mutluyken o yüzden işimize konstre olmamız gerekmez mi?

0|0
    0|0
  • stres yapma fazla :)

0|0
    0|0
  • Bence normal bir sonuç.

0|0
    0|0
  • nesi fatih terim aptal futbolculardan olulan milli takım napsın adam elinde neymar mı var

0|0
    0|0
  • Ben futboldan nefret ederim güzel olmuş şimarık pislikler. Lüks arabalarda ve sahada gezmekten başka bir b*k bilmezler. Futbol yasaklansın yajışmıyor bü ülkeye

Türkiye de en pahalı futbolcuya yıllık 250 bin tl den fazla vermenek gerek

0|0
    0|0
  • 4 yedıgıne duat et adamlar aramzıda 20 gomelk fark var

adriana lima
    kibariye

kadar fark var

0|0
    0|0
  • Yine iyi bitmiş bende biraz önce halı saha maçından geldim 17 -3 yenildik. Yenilmek kaderimizde var adfjhgdsgs

0|0
    0|0
  • Türk'lerin teknolojide, sanayide, siyasette, sanatta, eğitimde, bilimde olduğu spor Alanında'da rezil bir vaziyette olduğunun kanıtı

0|0
    0|0
  • şu galatasaraya özenmişler diyen fenerbahçeli gerizekalılar 50 senedir avrupaya gidemiyor ve hala konuşmaya utanmıyorlar

0|0
    0|0
    • bir de şampiyonlar ligi müziğini sadece youtube dan dinliyoruz bir de uefa kupamız yok. Hiç DÖRT dörtlük değiliz ya kahretsin god.

• Bence normal bir sonuc

0|0
    0|0
  • ne alaka terimle.. oyuncular kazma , ruhsuz , yeteneksiz.. bir kaleci bir de arda ben başka adam görmüyorum.. mesele türk futbolunun kötü olması.. bak adamlara neymar, oscar, willian, luiz her biri çok iyi niye ligleri ve takımları en iyisi ;)

0|0
    0|0
    • Ya demek istediğim burdaki oyunculardan daha iyi oynayan oyuncularimiz var onları neden almıyor kadroya bu onun elinde değil mi?

• tamam kimler var saysana.. onları alsa bu sefer diceksiniz ki niye bunları aldın. :)). . iyi türk oyuncuların hepsi almanyada dortmund bayern kapıyorlar altyapıdan, ardından bir de almanya milli takıma çağırıyor. bizimkiler oluyor çifte vatandaş.. mesele türkiyenin alt yapısının ve futbolunun kötü olması.. gençleri hemen elemeseler biraz fırsat ve imkan verseler emin ol geçen kupada yarı finale çıkardık ;)

• Şenol Hoca varken söylemedikleri şey kalmamıştı adam için ama haklılar dünya 3. cülüğü olmak kolaymış. Helal olsun bu federasyona ne diyelim ki bu hale getirenle utansın...

0|0
    0|0
  • Bırakın yaa :D Fatih miş matihmiş alayı gobeL..

0|0
    0|1
  • Türkiyeden soğuma nedenim türkiye be gs takımı :) ben iddaada brezilyaya verdim aldım paramı türkiye bana ne kazandırıo anca onlar yesin para umrumda değil beter olsun..

0|0
    0|0
  • harbiden nasıl olduda bukadar az gol yedik şaşırdım

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

Kızlar Ne Diyor 15

Yükleniyor... ;