4.5 5 Aylık Gelişim Nasıl İyi İlerliyormuyum sizce?

4.5 5 Ay önce başladım spora ilk başta 73 kiloydum 167 168 boy var kilo verdim 61 ez duştum ramazan girdi ara verdim kulübe 1 ay o ara 59 a duştum ama baya kasta kaybettim şu an 66 67 kiloyum Bsn Syntha protein tozu kullanmaya başladım aslında o beni o kiloya çıkarttı beslenme durumu antrenman günleri güzel off gunlerdede kilo başına 1 gr protein almaya ozen gösteriyorum alabildiğim kadar antrenmanları aksatmıyorum ara verdiğim zamandan bu yana 1.5 ay falan geçti dahada devam edicem tabi ki yaşam felsefesi bakış açısı oldu bana ozguvenim yerine geldi şişman hantal asosyal olmak hiç hoş değilmiş yorumlarınızı bekliyorum...

0|0
33

En İyi Kız Görüşü

• Oha bu vücudu 6 ayda mi yaptin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor yapmak her açıdan gayet güzeldir. Düzenli yaparsan zaten gelişim harika olur

0|0
    0|0
    • Yok bazıları karı kız için yapıyor özellikle onu kastetmek istedim aslında amaç o olmamalı kasta yapsan fit te olsan amaç kız olmamalı verim istiyorsan parçan olması gerek gozun gibi bakman gerek

• Direk tüm vücut olarak çalışanlarda hoş duruyo açıkcası ben beğeniyorum ama sadece üst çalışıp alt kürdan gibi kalınca komik oluyo

• Aynen o tavuklardan bizim kulüpte de var fakat bilmiyorlar ki bacak çalışılmazsa ust taraf bir yere kadar gelişir daha fazlası olmaz ve önemlisi de erkeklik hormonu bacak çalışıldığı zaman buyuk kas gruplarında mikro yırtıklar oluştuğu zaman tavan yapar :)

• iyi gibi gozukuyor yani burdan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilgili bir antrenörün varsa ona sor daha iyi :)))

Ama iyi gelişim kardeş biraz yağ fazlan var. ama gelişim güzel

0|0
    0|0
    • Hocam aslında deri sarkması da mevcut bende yağ oranına da hiç baktırmadım fakat çok çıkıcağını sanmıyorum deri fazlalığı var heryerimde onları doldurmak için uğraşıyorum yağ gibi görünüyorlar ordanda 30 beden pantolon giyiyoruz :D

• defınasyona gir... vucudun iyi ama yağ oranini düşür... ondan sonra Bulk dönemine geç... şu an iyi gıdıyosun. ama dediğim gibi DEFİNASYON

0|0
    0|0
    • O zaman definasyon diyeti hazırlayayım kendime gerçi kullandığım tozdan oturu şu an hacimdeyim çunku toz komplezx bir urun zor olur onunla definasyon yapmak

• bak herkezın yaptıgı bir yanlıs var.. ilk definasyon yapılır sonra Bulk dönemi başlar. ilk yağ yak hatlarin belli olsun.. sonra kontrollü olarak kütle arttır... sen bilirsin yinede.. ayrıca toz yağ yapmaz... tozda 20 25 gram protein 0.5 gram yağ vardır.. dediğim gibi cardıyo ve defnasyon

• Hocam zaten yapıyorum benim toz hacim için 1 olçek 42 gr içinde 15 gr karbo 6 gr yağ var kompleks urun hacim için aldım zaten yağ için her ağırlık antrenmanı sonrası 20 dakika kardiyo yapıyorum yeterli olmaz mı oldukça da ağır çalışıyorum

• Çok saçma değil mi? Antrenörüne sormak yerine burada bu işi anlamayan insanlara sormak?

0|0
    0|0
    • Saçma değil şöyle öneri vermek isteyenler olur belki onları da duymak benim hoşuma gider uygularım antrenorume de sordum bunu aldığım cevap şişmeye başladın artık dedi bunu ben iyi olarak almaya baktım ne demek istediyse artık :D yani eminim burdada bu işi bilen insanlar var ve onerilere her zaman açığım ben

Yükleniyor... ;