Arkadaşlar seneye inşallah İtalya'ya taşınacağım dilim var sizce alışabilir miyim

? Palermo bölgesine taşınacağım. Almanya doğumluyum.Şimdi çifte pasaport için işlemlere gideceğim.Babamın pasaportu önemli bir pasaporttu çifte vatandaşlık alıp,ordan seneye yazın italyaya taşınıp ev kiralamayı düşünüyorum.İtalyancam var.İtalyaya küçüklükten beri hep bir sempatim olmuştu.İtalyaya tatile giden arkadaşlar nasıl sizce ne kadar sürede alışabilirim 6 sene kalmayı düşünüyorum tahminen.Ciddi cevaplar bekliyorum.Her yere seyahat hakkım çıkacak.Birde sonra inşallah yaşama hakkı kazanacağım.Sizin fikirleriniz nelerdir ?

0|0
22

En İyi Kız Görüşü

• benimde hep mewyorka sempatim olmustur ahh gidebilsem keske:(

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Italyan erkekleri yakisikli diyorlar boy olcusebilirmisin onlarla :)

0|0
    0|0
  • valla hacı hayırlısı olsun gittiğinde ordan bana bide avrat ayalarsan çok makbul geçer valla şişko sıska yaşlı genç çirkin güzel iyilik meleği faşist farketmez panpa her türlü :///

0|0
    0|0
    • erkek sözü ayarlayacağım sadece sana söz vereyimde yalan olmasın kardeşim seneye yazın manitan tamamdır eylül ekim gibi milandan bir tane var benim :)

• çokta zor değil italyanca aslında. ama bana italyancayı öğretir, manita yollamazsan vallahi hayata küser, admine kendimi ks den banlattırırım bak ona göre ://

• söz ağızdan bir kere çıkar bitmiştir

Yükleniyor... ;