4. yıldız çok uzaklarda mı renkdaşlar yoksa?

gelen 4 atıyor giden 4 atıyor.4. yıldız dedik ama futbolcular bunu her maç 4 gol yiyelim diye mi anladılar.

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

• Renktaş bizi bu hale getirenler sevinsin (Şerefsiz tüpçü). Elbet yine herkese Kök söktüreceğimiz zamanlar gelecek. Azıcık sabr etmek lazım.

0|0
    0|0
    • sabır sabır nereye kadar. oyuncular aldıklarrı paraları haketmiyorlar. başta selçuk, burak.

• Bizim takım 14 sene şampiyonluk için beklemiş takım. Biz Ünal Başkandan önce bu başarılar için 10 sene beklemedik mi?

• Burak ve Selçuk konusuna gelince. Ağa adamlar ne yapsın teknik direktör onları kullanmyı bilmiyor ki. Sistem yok hocam sistem. Bir maça 4-4-2 bir maça 4-3-2-1 çıkıyor. Bu adamlar hangi sisteme ayak uydursunlar. Sneijder geldi Takımın Kimyası bozuldu. Sistemi Sneijder e göre kurarsan bütün sistemin çöker

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Karşımızdaki takim oldukça iyi tek 4 u bize atan bir takim değil şu an karşisinda turkiyeden başka takimda olsa o 4 lerdi
    Galatasaray ha çok iyi oynuyor diyemem ama normal ligtede gecen senede bu senede olsun kotu oynamimiza rahmen gene ilklerdeydik o kotuleyen takimlar ligteki evet gecen senede berbattik ama ilk ucteniydik evet bizden iyi kadrosu olanlar bizden ustun yerde bile olamadilar bizde snayder ve muslera olmasa takim çokerdi ya onlar okadar transferle niye bizim geldigimiz yerde dehiller fenermiş beşiktaşmiş Beşiktaş daha 13 yıldızın savalinda yani aaa kadrosu bizden iyide aramizda ucurummu var yok fener bizden iyiymiş okadar parasi var oyuncusu varda iiimi hayir değil iki takımda 19 yıldizi var bir onlarin sahasinda yenememişiz onlarida iş olmş galatasarayın okadar maddiyati olsa şu ülkede daha ii takim olmazdi Galatasaray bilirmidiniz kaç yıllar önce üst üste sampiyoluklar yaşamiş ama yokluktan butun oyuncularını ble satti şu an kotulemeyn takimi. Çunku her takimin kaybetmişligi vardir

0|1
    0|1
    • her takım kaybeder de bu kadar aciz olamaz olmamalı.

• Her takimin bir dusus donemi vardir son iki yilda boyleydi ama suda var bu kadro çok iyi değil karşisindaki takim şuanki dormnt çok iyi takim bunun karşidina fenerde beşiktaşta çiksa bu takim dortlerdi tamam biz ligdede iki yıldır çok ii oynamıyoruz ama hep ilklerdeyiz ii kadrosu olan takimlar fener Beşiktaş gbi niye bizden çok yukseklerde deiller bizim takim bana kalsa iki kişi muslera sneyder ya onlarda forvetler daha ii o halde bile çok ii yerde deiller Beşiktaş 13 cu galiyet peşinde. Galatasaray Fenerbahçe 20 ci bu arada demek oluyorkı kucumsenecek takim değil

• Gelen 4 giden 4 diyosunda ligde puan farkı yok sonuçta

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Fenere kılıç ve yayını verin arkadaşlar seneye geliyor bu sene şampiyon olduktan sonra kadromuz genişler dağıtır gideriz inşallah onun harici Gs için üzüldüm sonuçta yabancı bir takıma karşı çok çaresizdi birde bu maça giden taraftarlar hangi takımlı olursa olsun stadda olay çıkardıkları zaman Türkiye terörist olarak görülüyor Türkiyenin adını kirletiyorlar.

0|2
    0|0
  • maç hadi neysede o taraftar neydi öyle rezil ettiler galatasarayı

0|3
    0|2
  • Ben daha çok Arsenal maçına takıldım uefada zora girdi.

0|1
    0|0
  • karar verdim takımın başındaki kendini t. d sanan bahçivan gitmediği sürece maçları izlemiyorum

0|1
    0|0
  • DÖRT'MUND BU DÖRT ATAR :D

0|0
    0|0
  • Hep 4 hep :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;