Neden bir bayan güzel olduğu halde yanaşmazsınız?

bir bayanın gayet sıcakkanlı olan bir bayanın yanına erkeklerin yanaşmaması onun elinde midir gerçekten?siz neden bir bayan güzel ve gülebilen olduğu halde, yanaşmazsınız erkekler?mesafeli diye mi?nden olablir?

• Karşı cinse soğuk duruyordur
    A seç
  • Havalı
    B seç
  • Mesafelidir
    C seç
  • Erkek red edilmeden emin olmak ister
    D seç
  • Sert bi yanı varsa çekinilebilir
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
1319

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• yaşanmış tecrübeler, dinlenen hikayeler, gurur, korku,red edilme olgusu başka açıklaması olamaz :'))

0|0
    0|0
  • A. dedim ancak şöyle ki; soğuk davranmak suratına bakmamak yahut terslemek değildir sadece.

Güler yüzlü ve alımlı olabilirsiniz ama karşı taraf kendisine bir takım emareler arayacaktır size yanaşabilmek için.. Acaba onunla konuşmak istiyor musunuz nereden bilebilir ki..

Ancak onu gördüğünüzde konuşabilmesi için imkan verirseniz..Bir hal hatır bir merhaba nasılsınız..gibi.Yahut günlük havadan-sudan, müzikten, içtiğiniz çaydan ... ne olursa artık sohbet edebileceğiniz birşey atın ortaya.. İlgisi olan erkek muhakkak ki ileri adım atacaktır ondan sonra.

0|0
    0|0
  • güzel diye saldıralım mı? o kadar güzel olmasın da kendisi iki adım atacak kadar cesur olsun, çok daha caziptir.

0|0
    0|0
  • kim demiş yanaşmayız diye..hele birde sıcak kanlı olacak bana..

1|0
    0|0
  • yanaşmamak için olan nedenler farklıdır , bayan uzak tutmak istiyosa o farklıdır..

1|0
    0|0
    • nasıl yani bayan ne yaparak uzak tutabilir ki?

• En başında kibirli davranıyorsa , Yani Bakışları ve davranışları itibariyle "Aha Kardeş şu karşı ki dağı ben yarattım, Şu yanındaki tepe de senin eserindir " Tarzında davranıyorsa bu bir uzak durma nedenidir cünkü çoğu erkek böyle kızlara yanaşmazlar. Yanaşanlar da vardır elbet ama onlar içimizdeki en yüzsüz adamlardır :)

• arkadaşta anlatmış zaten , bakışı tavrı hali hareketi belli eder zaten

• ARkadaşlar gayet güzel şeyler söylemişler, tecrübeyle sabit, Tasvir ettiğin tarzda bir hatunun yanına yaklasmaz erkekler, çünkü sahibi vardır diye düşünürler. Yada Altından başka bişey cıkar die düşünürler ve o ortamda kendilerini rencide edici bir durumla karsı karsıya kalmak istemezler..

0|0
    0|0
    • nasıl ya ciddi misin?hem güzel hem güleryüzlü olunca illlaki sahibi vardır diye düşünür müsünüz?

• sen bak bana, kalıyor muyum kalmıyo muyum ondan sonra gör :) Ayrıca Ufaktan Sinyal de yapman lazım.. Kaş Göz mimik falan :)

• :)

• ,%90 İhtimal sevgilisi vardrı ee ablacım başı bağlı zaten ben kumamı olucam yaw:-)

0|0
    0|0
  • Dersanede beğendiğim bir kız vardı, çok güzeldi. Tam yanaşacağım sıra erkek arkadaşını olduğunu öğrendim. :)

Biz yanaşacağız da siz biraz park yeri açın anacım.

1|0
    1|0
  • özgüvensizlikten dolayı olur bu hatta bu yüzden güzel olmayan kızlar daha fazla rağbet görür

0|0
    0|0
  • Benim yanaşmama gerek kalmıyor :D

İnanmazsın Kafede para ödemek için beklerken bile tanışmak isteyenler oluyor :D ilk önce yanına gelip yüzüne bakarlar ben ilk görmemezlikten gelirim sonra yüzüne dönünce gülümserler merhaba falan derler :D

0|0
    0|0
  • Ya adam senden daha güzel ve iyi birisine sahipse :D

0|0
    0|0
  • Kızların peşinde ölecek halimiz yok, ups

0|0
    0|0
  • kafama ne gelirse ;)

0|0
    0|0
  • Ben yanasirim. oyleki aramizdan su sizmayacak sekilde

0|0
    0|0
  • d olabilir

0|0
    0|0
  • Mesafeli davranması beni de mesafeye zorluyor olabilir ?

0|0
    1|0
  • Niye yanaşmayalım yahu. Yanaşırız.

Hatta ukala ve havalıysa daha bi' yanaşırız ki önce tavlayıp sonra ortada bırakıp havasını almak için.

Ulan aklıma yalandan ağlamalarım geldi. Az hin değilmişim ben de ha. ="(

Gelsin eksiler...

2|1
    8|3
  • D şıkkını eliyorum reddedilme gibi bir lüksum yok. :D

B. olabilir. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sevgilisi oldunu dusunebilir. yada reddedilmekten cekinir.

1|0
    0|0
    • güzel ccvap haklı olabilir :')

• yani güzel ve gülleryüzlü olunca illaki biri mi olucak derler erkkeler?

• aynı durumdan bende muzdaribim :D ,ama öyle bir adriana değilim ama biraz iyi olunca çekiniyorlar ,kötü oluncada bakmıyorlar .doğrusu ben anlamadım :D .Heralde ben bunun nazıyla uğraşamam diyorlar

0|1
    0|0
  • Mesafeli olabilir

0|0
    0|0
  • Güzel olduğunuz kadar küstahsınız da

Yeşilçamdan bir replik paylaşayım dedim.

0|0
    0|2
    • Belki eksilemezsin diye bütün yazılarım...

Ben, senin beni eksileyebilme ihtimalini sevdim...

0|0
    0|0
  • Reddedilmekten çekinirler bence

0|1
    0|0
  • fingirdemeyi bilmiyorsa yaklasmazlar

0|1
    1|0
    • nasıl yani?

• ilgilendigini belli etmesi lazim. ama oyle goz suzerek degil.

• ne peki?

• Erkeğin yavuklusu vardır :d

0|0
    0|0
  • öyle hatuna ben bile yanaşıyorum :S

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • valla yaklaşıyolar bence güzelse hatta koskoca amcalar bile yanaşıyor

0|0