Marka takıntınız var mı? Giysilerinizde dünya markalarını tercih eder misiniz ?

Marka takıntınız var mı ? Giysilerinizde dünya markalarını tercih eder misiniz ? Yoksa pazar malıda giyer misiniz = D

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

• Markasız bişey asla giymem özellikle ayakkabıyı her zmn marka orjınal olmalı :)) belki kotu bir huy ama vazgecemiyorum marka takıntımdan :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• Ayakkabı hariç marka takıntım yok

kumaşına dokunmam şart ama

0|0
    0|0
  • Var, heryerden kiyafet almam, kvaliteet benim icin cok önemli. ÖZelikle cantam ceketim ve ayakablarim markali olmasini tercediyorum.

0|0
    0|0
  • Yeri geldi mi pazardan da yapacaksın alışverişini..ama ayakkabıdır vs. markalı olmalı.Giysi türlü eşyaların benzerleri pazarlar da da gayet kaliteli pamuklu kotonlu ürünler bulunabiliyor..anlayana.

0|0
    0|0
    • Bazıları kaliteli giyinmek ister bazıları giyinmek için giyinmek ister .

• Saygı duyabileceğim bir tarzda yorum yap saygı duyayım ayrıca yine sanamı soracağım kime saygı duyup duymayacağımı sade vatandaş ez kendini ez yakında bu devlet deyip toz kondurmadığın şey kıçından alacak donunuzu hepinizin o zaman koton kurtarır seni belki = DD

• Soruya bak cevaba bak =D.Aferin.Ben neyden bahsediyorsam sanki.

• ayakkabıda ve elbisede marka takıntım var. ucuz bir giyecek alıp rengi iki günde atıcana paramı pahalı giysilere veririm

0|0
    0|0
  • fazla takıntım yok ama pazarda gymem ölee :):)

0|0
    0|0
  • oyle takıntım yok ama kalıtelı olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hoşuma giden markalardan başka almadığıma göre malesef var.

0|0
    0|0
  • Takıntım yok ama belli markaların ürünleri hoşuma gidiyor genelde.

0|0
    0|0
  • Takıntı derecesinde değil ama elimden geldiğince kaliteli ürün almaya özen gösteririm. Çünkü "marka" olduysa kalitesiyle olmuştur.

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim.

0|1
    1|0
    • Atatürk haklıymış değil mi ? = )

• Atatürk ölürken bayağa bir meblada borç bırakmış işin komedisi hepsi giyim ve eşya üzerine .

• Çünkü insanlar kıyafetleriyle karşılanır, fikirleriyle uğurlanır.

Yükleniyor... ;