Bu ölçülerde bi kızı gördüğünüzde kaçar mısınız?

belim 74 kalçam 100 böyle bi kızı gördüğünüzde ancak bundan arkadaş mı olur derdiniz ya da hoşlanır mıydınız ?

0|0
318

En İyi Erkek Görüşü

• karaktere bağlı evlenilebilir bile..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Bence ruhlar önemli.

hangi güzel yüz solmadıki

hangi güzel gözün feri gitmediki.

fizik dedigin et cinsinden 2 nesne...

penisde et kemik

vajınada

birleştiğinde gözleri kapayınca kimle ne yaptıgın farketmes hepsi aynı hazzı verir.

aslolan ruh guzelliği iç temizlik, duygu yogunlugu.. bunlar yoksa; jeifer lopez gelse neye yarar...

mekanik bir hayvansal ilişkiden öteye geçmez...var olmayan varmış gibi olan bu ilişki

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum ama erkeklerin çoğunun aşktan anladığı sadece dış görünüş :(

• nereye koydun ? lafımı ortaya goduuuuum anlamındamı koydun yoksa gerçekten eklediğin biryer varmı.belkide gizli engelini kaldırman gerekebilir :)

0|0
    0|0
  • görmek lazım.ne 90-60 90 lıklar var çirkin ne 70-70-80 ler var hem güzel hem sempatik.giyimin bile etkili.

koy bir fotoğrafını utanma ve düşüncelerimizi al.hadi canım hadi güzelim hadi bebeeeeeeeeeeeeem :)

0|0
    0|0
  • hadi iyisin yine kesin 62487636823681 tane çıkma teklifi alırsın burdan:)) kalbi atsın yeter diyen insana benzer türler çok malesef:)))

0|0
    0|0
    • ben öyle biri değilim sadece buradan fikir almak için koydum resmi ve soru sordum :(

• güzel bi yüzün var, ama biraz saçma geldi her düşündüğünü hissettiğini belli etmemen gerekiyor heleki böyle konularda emin ol üzülen hep sen olursun. sen böyle dersen insanlar başka başka düşünür bu arada affet beni..

• Bunca yıllık mühendisim, bana bile bu sayılar birşey ifade etmiyor

caps alalım lütfen

olmadı 3ds max modeli de olur :)

arkadaş olunur tabi ki, hoşlanmak sevgili olmak ise neden olmasın, arada çekim oluşmuşsa.

0|0
    0|0
  • seni tanıyan insanların dış görünüşüne takılmayacaklarını düşünüyorum geriye kalanlar yani direk dış görünüşünle ilgilenleride önemsemen gerekmiyor...

0|0
    0|0
  • kuba'ya ilk uçakta yer ayırtırım. şaka şaka ne alakası var yahu bir sürü etken var sevmek yada arkadaş olmak için

0|0
    0|0
  • gerçek mi soyliyim yalan mı ?

0|0
    0|0
  • şakıra mısali güzel dir bence ama foto koysan daha ıyı olurdu

0|0
    0|0
  • Tipin ve daha önemlisi karakterin önemli.

0|0
    0|0
  • Neden hoşlanmayalım ?

0|0
    0|0
    • ben bu konuda çok acı çektim sevdiğim hiç kimse beni sevmedi yüzüm de çirkin değil iyi bi kızsın diyolar ama nerde bi 90-60-90 var tabi ona gidiyolar :(

• Ya ne 90 ı ne 60 ı boşver sen onları azcık etli butlu olmak gerek :) zaten genelde yüzleri güzel huyları iyi olur sempatik olurlar böyle insanlar :)

• acaip tahrik olurum off of

0|0
    0|0
  • Bir dirhem et

bin ayıp örter

atasözü

0|0
    0|0
  • benim sevdiğim şişmandı

0|0
    0|0
  • nedenki? hoşlanmak için illa angelina jolie olmak şart değil değilmi ama

0|0
    0|0
  • Kadin dedigin etli butlu olacak.kum saati olacak

0|0
    0|0
  • Dostum boyunu da yazarmısın. Sadece kalça ve belden oluşmuyorsun sanırım.

0|0
    0|0
    • Eğer dış görünüş için soruyorsan birazcık kalçaları ve basenleri inceltmen lazım. Ancak insan karşısındakinin boyundan posundan kalçasından değil çoğu zaman fikirlerinden düşüncesinden etkilenir.

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor... ;