Pişman mı değil mi.. Sevdi mi sevmedi mi...

2,5 yıl kadar beraber olduk 6-7 ay kadar öncede sözlendik allahın emri ile isteyip yüzük taktık.. herşey çok güzel di lakin saçmasapan şeyler yüzünden ayrıldık.. onca büyük sevgi aldatma olmadan şerefsizlik olmadan dövme sövme olmadan .. yani büyük bi nedeni yok ayrılıgımızın .. sormayın o zaman neden ayrıldınız diye.. bilmiyorum.. saçma sapan nedenler işte.. şu an 3. haftaya girdik ayrılıkta acaba unutmuşmudur kolayca hi,ç aklına gelmez mi onca geçen güzel günler ve pişman olur mu ve gün olur geri döner mi ?

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

• bende 3.5 yillik sevgilimden ayrildim.. iki tarafta unutmuyor.. ama 3 hafta co uzun zaman biz 1. haftadan sonra tekrar konusmaya basladik..bizimde ayrilma sebebimiz sacmaydi ama hala seviyorum... simdi askim bile demiyoruz birbirmize sadece konusuyoruz yeniden denemek gibi.. ama eskisi gibi olmuyor hicbirsey eger ciddi bir ayrilik varsa ortada.. tabi hersey eskisi gibi olabilirde zaman gosterecek..

ama emin ol mutlaka birgun arayacaktir.. diger birseyde bu hayatta kacan kovalaniyor cok dogru o aradigi zaman sen istemiyorsun sen ararsan o bir havalara giriyor zor isler bunlar :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılan kim bilmiyorum ama saçma sapan şeyler yüzündense yani bi sinir anında olabilir böyle şeyler daha sonra gururu el vermemiştir mesaj atmaya eğer sen onu seviyorsan,onun senin sevdiğine inanıyorsan,ve geçmiş güzel günlerin hatrına bu ilişkiyi saçma sapan şeyler yüzünden geride bırakmak istemiyorsan bişeyler yap derim.

0|0
    0|0
    • gururumu hiçe sayıp aramıştım halbuki sewgim bitti dedi rahatım dedi .. ama hiç inandırıcı degil di..

• cümlemize inş. kardeş sagolasın.. iyi geceler.. emin ol haber vericem sana sonucu ..

• Amin.Haber vermeni isterim sonucu bende merak ettim açıkçası :) iyi geceler..

• unutabileceğini sanmıyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sevmedi. pişman.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;