Turkiyedeki futbol trajedisi?

Sevgili erkekler.% 99unuzun bayildigi futbol, maalesef turkiyede pek ic acici degil. bunu futboldan zerre kadar anlamayan biri olarak ben soylerken, insanlarin boyle kalitesizlikteki maclara prim vermesi neden? Bu isler icin neden bu kadar para dokuluyo? yabancilarin oynadigi oyun bizden neden cok ustun? ustune ustuk neden boyle takimlar dunyadaki coskulu taraftarlardan bir kitle edinmis halde?(kaleografiler olsun tezahuratlar olsun...) siz gercekten beyenerek izliyo musunuz, yani aslinda normali bu mu. yoksa begenmiyosaniz neden prim vermemek gibi bir protesto yapmiyosunuz?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş maçlarını ayrı tutmak gerek ayrıca zaten diğer maçları değil bir premier lig olsun la liga bundesliga olsun onları izlemeye yöneliyor çoğumuz
    Ülke gelişmişlik düzeyine bakarak futbola spora sanata verilen değer tahmin edilebilir malesef biz yerimizde saydığımız için futboldan da fazla şeyler beklememek gerekiyor

2|0
    0|0
    • Kulaktan duygudum bilgilere gore, yabanci uyruklu oyuncularin avrupa maclarinda normalde oynadiklarindan daha kotu oynadigi dogru mudur?

• sadece yabancılar değil Türk oyuncular da yetersiz kalıyor avrupa kupası maçlarında.
      Avrupadaki takımların çoğu sistem ürünü olan takımlar bizdekiler malesef sistem karşısında birşey yapamadan veya yaparlarsa biraz şansa dayalı olarak yapıp geri geliyorlar. o yüzdendir iyi futbolcular olmasa da takım olmayı başaranlar bir sistemi olanlar her zaman başarılı oluyor hele ki elinde yetenekli topçun da varsa ortalığın tozunu attırıyorsun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Ligde heyecan var ama futbolda kalite yok. Yabancı sınırlaması kalkmadığı sürece başarı beklemek zor.

1|0
    0|0
  • Futbol konusunda Avrupa`nın çöplüğüyüz. .

Kendi çöplüğünde birileri şike, prim, rüşvet vs. vs. ile milyon dolarlar kazanıyor. .

1|0
    0|0
  • bu ülkede futbolu parası olan kazanıyor emek kazanmıyor. hakemelrin verdiği kararlar ortada. satılmışların ligi ligimiz. yazık taraftara.

1|0
    0|0
  • Türk futbolunu izlemem

1|0
    0|0
  • ben hep izlerim ama ingiltere ligi kadar eglenceli zevkli macera dolu bir lig yok...

1|0
    0|0
  • Valla ben. real ve barcanin. maclarini izliyorum

1|0
    0|0
  • helal sana

1|0
    0|0
  • Futbol izlemediğim için hiç bir şeyden haberim yoktu sayende biraz haberimiz oldu :D

1|0
    0|0
  • derbiler ve büyük takımların birbiriyle karşılaşmaları dışında avrupa ligleride izlenmiyorki. mesela ispanyada barcelona real madrid atletico madrid maçları dışındaki maçlar izlenmiyor. o yüzden sen çok fazla üzülme sadece bizde değil dünyada aynı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaleografi degil koreografi

0|0
    0|0
    • Afedersin, telefondan yazmanin zararlari..

Yükleniyor... ;