Kız arkadaşınız size böyle bir video hazırlasa hoşunuza gider mi?

Doğum günü lütfen acil yardım edinnn :(

Erkeklere sorum : kız arkasınız size doğum günüzde sizin ne kadar önemli olduğunuzu onu nasıl sevdiğinizi ve hayallerini anlatan bi video yapsa ve tanımadığınız inanların fotoğraflarını çekip bunlardan bi slayt hazırlayıp cdye aktarsa hoşunuza gider mi ?

Kızlara sorum : sizce bu fikrim iyi mi ?

LÜTFEN YARDIM EDİİİİİİİİNNN ACİL !

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Etrafında sevdiği insanlardan videolar iste sonra hepsini birleştir ve ona sun mükemmel bir fikir.

0|0
    0|0
  • Benim için birşeyler yapması elbette hoşuma gider. Özellikle emek harcayarak yaptıkları unutulmaz.

0|0
    0|0
    • çok emek harcadım yaa ama ne bileyim onun benimle geçirdiğ ilk doğum günü unutulmaz olsun istiyorum bu arada teşekkür ederim yorumun için :)

• Emek unutulmaz. En azından ben böyle düşünüyorum. Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman hayallerini anlatma tırsıyorlar , bence kuru bir kutlamada yeterli ...

0|0
    0|0
    • derken biraz acsan :)

• bebeğim iyiki doğdun ve iyi ki varsın demen yeterli , erkekler sorumluluk almaktan tırsarlar , onuda dahil ettiğin hayallerinden bahsedersen yavaş yavaş kaçanzi durumuna gelirler ;)) yaş önemli değil ister 25 ister 45 olsun hepsi aynı ...

• videolarrr çokk kılasik kaldı artık yaaa herkez herkeze slayt falan yapıyor bacımmmmm detayların farklı anlamlı ama videoalr slaytlar çokkk sıktı artıkkk çok kılasik olduuuu

0|0
    0|0
    • peki ne önerebilirsin bana bacımm :)

• bilmemmmm ama farklı bişi olmasına dikakt et yaniiiii basit bile olsa değişik ona özel bişi olsunnn

Yükleniyor... ;