Bu çilek kim acaba tahminlerinizi alayım?

Günlerdir Galatasaray'ın pastanın üzerine bir çilek alacağı soylenıyor son iddaada twitter da profıl resmıne çilek koyan DZEKO...Sizce kim?

0|0
45

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben gündemde olan isimlerden olacağını düşünmüyorum. Dzeko, Berbatov, Torres filan gelmeyecek.. Birden süpriz bir isim çıkacak ve o gelecek , daha önce adı ya bir kere anılmış ya da hiç anılmamış birisi.

Ama enn başından beri Dzeko'yu isstiyorum, umudum tükenmişti fakat çilek resminden sonra tekrar umudum yeşerdi. :))

0|0
    0|0
    • baya takip edenlerdensın sende :)

• Ben de gazete almam her zaman, ama manşetleri görünce heyecanlanıyorum alıyorum, iki gün sonra bakıyorum yalan çıkıyor. Mesela ben Afellay'ın geleceğini düşünüyordum çok emindim, ama adı 1 kere anıldı sonra unutuldu.

• afellay yetersiz olur bence daha iyi birisini bekliyorum ben :)

• Ben çilek istemiyorumm Meloyuu istiyorum

0|0
    0|0
  • Berbatov'un menejeri İstanbul'a gelmiş... :)))))

0|0
    0|0
  • umarım berbatovdur :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• transferler konusunda az çok bilgim vardı hatta burak'ın galatasaray'a geleceğini söylemiştim moskovaya gitmesine rağmen buradaki bir arkadaşa ancak çilek konusunda hiç duyum almadım. Çileği herkes merak ediyor tüyo da hiç yok. Melo konusunda şunu söyliyim uzlaşmaya çok yakınlar.

0|0
    0|0
  • galatasaray dzekoyu değilde dzeko galatasarayı satın alır.

0|0
    1|2
  • DZEKO olmamalı zaten 7 tane o mevkide oynayan oyuncu var çilek kim bilmiyorum ama o çilek sol bek olsa iyi olur.

0|0
    0|0
  • drogba

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;