Yazıklar olsun BEŞİKTAŞ?

Beşiktaşlıyım TR nin en iyi takımıyız diyoruz dün 90 Dakika maçı izledim Tel tel döküldüler bir Gökhan TÖRE bir Necip tek tek saydırtmayın bana çok kötüydük GERÇEKTEN TR nin en iyi top oynayanı biziz ve oyuna bakın yuh yaa... Neyse... İnşallah toparlanırız FENER e yenilelim sıkıntı yok şampiyon da olmayalım AVRUPA için korkuyorum :/
Sorum şu Siz ne DÜŞÜNÜYORSUNUZ? istediğiniz kadar eleştirin HAKLISINIZ
Siz Galatasaraylılar Galatasarayı eleştirdiğimizde / Eleştirdiğimde neden SERT yapıyosunuz?

0|0
38

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaraylıyım ben sert yapmam çünkü bende eleştiriyorum. Dünde çok kötü oldu sizin icin gercekten

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen tel tel dökülen takım görmemişsin. 10 kişi kaldıktan sonra deplasmanda bizim gösterdiğimiz reaksiyonu gösterecek takım yok şu anda Türkiye'de. Dün diğer maçlara göre kötüydük ama yine de fena değildik bence. Pozisyonlara girmeyi başardık. Savunma olarak önceki maçlara göre kötüydük. Yediğimiz son 2 gol tamamen Necip'in bireysel hatası. Bu maç temposunda bu yorgunluklar gayet normal.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Takımın arkasında durmaktır esas olan.
    Beyazı tutmak değildir beşiktaşlı olmak
    Siyahıda sevmektir.

0|2
    0|0
  • Beşiktaşın kadrosu iyi oyunu da iyi ama 2-3 kulvarı kaldıracak güçde değil. Adamlar yorgun dusuyor bir sonrakı maça

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İyi günde değil her zaman Beşiktaş
    Üst uste yapilan o kadar mac ve yoldan sonra 10 kişi kazanmak zor

0|0
    0|0
  • Gokhanin olmamasi kotu oldu derbi icin yinede favori bjk goruyorum avrupa icinse bnce gruptan cikar ama en fazla ceyrek final diyorum bn.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş bu senede Şampiyon olamazsa artık bir 10 sene daha Şampiyon olamaz zaten şu an Beşiktaş kalitesinin üzerinde performans gösteriyor

0|0
    0|0
    • Hı hı super Saray ;)

• Bu Beşiktaşlıları anlamak zor gerçekten kaç senedir altımızda ligi bitiriyorlar en son bizi ne zaman yendiniz diye sorsam hatırlamazlar her sene bunları içerde dışarda yeniyoruz sonra Galatasaray kötü gidiyor bunlarda biraz maç kazanınca hemen üste çıktıklarını düşünüyorlar

• Öncelikle ben bir Fenerbahçe taraftarıyım yazıklar olsun demek bence bıraz fazla futbol her türlü sonuca açık bir oyun zamanla daha iyi bir hale gelir inşallah özellikle avrupada, tamam biraz amatörce yenilen goller var Son dakikalarda ama yinede daha çok erken acımasız eleştiri yapmak için bence iyi yolda beşiktaş

0|0
    0|0
  • bence partizan maçının etkisi var oyuncuların sevinçten ayakları yere basmıyordu ve rakibi hafife aldılar diye düşünüyorum. bu malubiyet oyuncuları kendine getirir düzelirler

0|0
    0|0
  • abi dün yenseydik şampiyon olurduk ya hiç sroma

0|0
    0|0
    • Ya konu yenmek değil adamım düzgün oynamadılar çok açık verdiler ve TÖRE yapma be abicim Necip büyüdün arık orada hata yapma be abicim...

• abi kafayı yiycem 10 kişi 2 gol attık 11 kişi kalsaydık şu maçı alsaydık bu havayla fenerlede en azından berabere kalsaydık ne iyi olurdu abi fenere koyunca 7 puan falan fark olcaktı yaa

• BJK bunu hep yapıyor ama tarihe bak hiç arayı açayım yok arkadaş yaa...

• geçirmişler olsun :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;