Vücut geliştirme ve Fitness ile uğraşan arkadaşlar, böyle bir vücut için 7-8 ay yeterli midir?

2 hafta önce fitnessa başladım vücut geliştiriyorum.
7-8 ay gideceğim düzenli bir şekilde gidiyorum beslenmeme dikkat ediyorum
Sizce böyle bir vücut için
adrenalinebox.com/.../...k-kilo-verme-programi.jpg
7-8 ay yeterli midir? yani diri ve fit bir vucudum olsun yeter tabi pazu ve karında fena olmaz.

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• yetmez

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 senede olursa op alnina koy :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Alt yapın yok ise zor. Fakat kendine zaman biçme hedeflediğin vücuda ulaşasıya kadar azimle çalış idmanın hakkını ver beslenme programına uy motivasyonunu hep tavanda olsun. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0
  • Fotoğraftaki kişinin pek kas kütlesi yok ama yağ oranıda yok , Şimdi ne desek yalan olur bu senın genetiğine beslenmene yapıcağın antremana göre değişir düzenli beslenir düzenli yaparsak hareketleri böyle bir Vücut elde edersin heralde

0|0
    0|0
    • tamam işte aşırı kaslı bir vücut istemiyorum :) beslenmem iyi öküz gibi protein alıyorum antremanlarımı 1 gün ant 1 gün dinlenme şeklinde yapıyorum sence olur mu 7-8 ay sonra buna yakın bişey?

• eyw kardeşim inşallah :)

• Rica ederim Başarilar :)

• en az 2 sene

0|1
    0|0
  • En az 2 yıl :)

0|1
    0|0
  • Bu şekilde bir vücut için şu kadar yıl bu kadar yıl diye sınırlama yersiz olur daha çok yaşam şekliyle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
  • steroid le daha fazlası bile olursun, tabi bu sırada ölmezsen

0|0
    0|0
  • 3 aydan sonra basit bir Protein tozu kullanmassan resimdeki vücut hayal kardeşim. çok uzun anlatırım ama bu kadarını özet geçtim

0|0
    0|0
    • protein tozları zararlı diyorlar supplement kullansam yetmez mi?

• Fazlası zararlı kilona göre limiti var öyle kullanacaksın tabi supplement abartmadan kullanırsan yeterli olur ama yeterli proteini alırken illa yağ alacaksın %5 yağlı olup karın kası belirginleştirmek çok zor bişey kaslarını büyütmeye çalışırken. yok karın kasım belli olsun supplement vs istemem diyosan da kilon boyuna göre çok düşük olmalı. o yüzden toz alsan iyi olur araştır biraz doktorlara sor istersen için rahat eder

• boyum 1.78 kilom 65
      eyw danışacağım doktora

Yükleniyor... ;