Hayata küstüğünüz zamanlar oldu mu, ne yaptınız?

Hayata küstüğünüz zamanlar oldu mu,ne yaptınız?Sabrettiniz mi,yeni arayışlara mı girdiniz?

0|0
93

En İyi Kız Görüşü

• asla küsmem hayata küsmek zaman kaybıdır zaman kaybı para kaybıdır derim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Bi söz vardi... Savasan kazana bilir ama savasmayan bastan kayip etmisdir gibi. Yani ne yasanilsada mücadelesiz birakilmamali bence.

0|0
    0|0
  • Hayat küsmek pek bir şey değiştirmiyor.

Moralini bozan sorunu ortadan kaldırmak daha mantıklı.

Hayatın grılerini görmekta lazım tabi.

0|0
    0|0
  • Çok oldu hayata küstüğüm zamanlar.Genelde sabretmeyi seçiyorum.Başka arayışlara girdiğim olmadı hiç.

0|0
    0|0
  • Özür diledim barıştık :)

0|1
    0|0
    • Niye hep küserken sen mi suçluydun. Oysa ben seni masum bir insan biliyordum : )))

• Ne bilim ben soruya çok bakmadım daha çok senin cevabına baktım : )

• Bi dahakine soruya da bak :D:D

• Hayir neden küseyimki? Birseyi degistirmez, "Yasayacagim varmis yasadim" der geçerim.

0|0
    0|0
  • Kulaklığımı takıp dünyadan koptum:D

0|0
    0|0
  • Oldu. Sabredememiştim hergün ağlıyordum, bütün hayattan herkesten koparmıştım kendini.

0|0
    0|0
  • evde mayonez yememece yaparım böyle durumlarda. yeni tatlar ararım hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayat bana küstü ama benim bir sorunum yok kendisiyle.dilediği zaman barışıp balığa gidebiliriz.hatta kendisine bir dal da sigara verebilirim.

0|0
    0|0
  • hayat dediğin soyut bir kavram nasıl yazmak ile konuşmak arasında fark varsa buraya yazılanı konuşmak diye saçma bir şekilde nitelendirmek kadar saçma hayata küsmekte.kendime küserim neden ben bilr canlıyım hayata küsmem.ben yaşıyorsam hayattayım demektir.uzun lafın kısası olmak yada olmamak bütün mesele bu.

0|0
    0|0
  • 3 yıldır küsüm konuşmuyoruz!

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;