Bizim canımız Melo'muz gidiyor mu ya şaka gibi bu son haberler doğru mu ya?

En çok fener ve bjk işine yaradı eğer bu haber doğruysa.s

Güncellemeler:
Giderse kötü olur ya Melo candır can <3 taraftarını bu kadar coşturan başka futbolcu tanımam

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

• Melo kalmak istiyor ama Juventus çok para istiyor diye biliyorum gs fiyat düşürmeye çalışıyor düşüremezse gidebilir aslında Melo Juve'de hiç verimli olamadı ama gs için çok önemli olduğunu anlayınca böyle yapıyorlar yoksa bedavaya yakın verirlerdi bonservisini

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• sen meloyu gs den büyük görüyrsan nediyim sana yani kimse vazgçeilmz değildr biri gider diğeri gelir oda gs yi sevseydi kalmak için can atardı..

0|0
    0|0
    • hayır tabi ki bi takımla bi futbolcuyu nasıl karşılaştırırsın bilemedim ki koyu gslıyımdır ben tabi her şey melo değil sadece sevgimi dile getirdim o kadar

• öle bii abarttn ki melyoyu gsden bile ayrı yere koydun ;) hem gs nn melonun yerne başka yönlü oynabilen tam disiplinli oyun kurucu alırsa bundan daha faydalı olucaktr melo sadece gs nn içsaha maçlarnda tarftara karşı oynayan biri aynı keita gibi

• ya ayak yapıyolar adam gelmiş 30 yaşına o para fazla ona ve bizden başka kimse vermez o parayı kendi ayağıyla tıpış tıpış gelicek.gelmzsede hiç kimse galatasaraydan büyük değil.

0|1
    0|0
  • fenerin isine neden yarasinki melodan cok daha iyi futbolcular var gs da melo daha cok seyirciye oynayan bir futbolcu nouma gibi o yüzden seviliyor..

0|0
    0|0
  • melo ne la? karamelo sepeti gibi :))) bisküvi gibi bişi mi bu?

0|0
    2|0
  • meloyla alakası yok juventus i*nelik yapıyor ücrette indirime gitmiyor. melo nun aklı bizde ama kulüpler arasında bir türlü anlaşma sağlanamıyor...

0|0
    0|0
  • kalırsa gsnin başına bela olur,sorunlu bir futbolcu 1 sene dayanmaz diyordum şaşırttı beni

0|0
    0|0
  • Doğru yapcak birsey yok o dkar sevinç o kadar hırs ama en sonunda bu işin sonunda para konuşur ...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• öff maalesefff öyle yaa bu gs nin yüzlsüzlüğü ama herşey hallolmuştu juventus kabul etti sonra bir indirim daha istedii bu kdr olmaz ya

0|0
    0|0
  • Melo kesin olarak gitti... Twitter 'ına " Galatasaray'ı sonsuza kadar kalbimde taşıyacağım.." yazdı. Öylesine buruk ki içim, ne Keita'ya , Misi'ye , ne de Harry Kewell'a üzülmemiştim bu kadar... :(((

0|0
    0|0
  • Havlayan pozisyonlar :D ıyyk tam bi hayvan

0|0
    2|2
Yükleniyor... ;