Futbolda Passolig sistemini nasıl buluyorsunuz Sizce Futbola ne gibi bir katkısı olur?

Arkadaşlar son yıllarda uygulamaya konan Passolig sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz Futbola ne faydası var zararı nedir? Bilindiği üzere Passolig kartı olmadan stada girilemiyor Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Benim görüşümü sorarsanız ne iyi oldu ne de kötü İyi tarafı olayları önlemek için kavga çıkmasını önlemek ve çıkaranları saptamak için güzel kötü tarafı ise passolig sistemi dolayısıyla birçok kişi stada giremiyor ve hatta taraftar sayısının azalmasına neden oluyor bu da takımın küme düşmesine kadar gidebiliyor hele takım Anadolu takımıysa sırf o da değil Passolig'i sisteme okutuyorsun hata veriyor ve seni stada sokmuyor dolayısıyla protesto edilip taraftar sayısı azalıyor dolayısıyla da takımlar gelişmiyor çok ta iyi olduğu söylenemez planlanmadan ben bu sistemi yapıyorum ama sonucu ne olur diye düşünülmeden yapılan bir sistem plan yok düzen yok

• Passolig sistemi iyi oldu Destekliyorum
    A seç
  • Passolig sistemi ne iyi ne kötü Orta
    B seç
  • Passolig sistemi kötü oldu Desteklemiyorum
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• madem passolig işe yarayacak derbide o. ç. diye bağıran bu adamı neden yakalayıp işlem yapmadılar. tr-tr.facebook.com/.../?type=1

ayrıca tribünlerin boşalmasını passolige bağlamayın kulüpler çarşı gençfb ve ultraslan gruplarının bedava bilet musluklarını kestiği için seyirci az.

0|0
    0|1
  • Dediğin gibi olayları önlemek tespit açısından güzel ama taraftar sayısı az en son derbi ortada normalde boş koltuk kalmazken 35.000 civarı seyirci vardı sanıyorum ancak bu sene ufaktan oturur bidahaki seney normale döner gibi geliyo bana.

0|0
    0|0
    • inşallah taraftar sayısı artar ama örnek vermek gerekirse Orduspor'un 10.000 taraftarı olduğunu düşünürsek resmi rakamlara göre passolig'in internet sitesinden Orduspor'un 10.000 taraftarı olduğunu düşünürsek 3.295 kişi passolig almış gerisi boş senin dediğin gibi seneye düzelir inşallah seneye de düzelmezse vay halimize futbol yavaş yavaş çökecek demektir hele hele bir anadolu takımıysa orduspor 1. ligdeyse 2. lige rizespor da süper ligden 1. lige düşer

• Ordu düşecek gibide zaten niye karadeniz takımlarını düşürdün hep :))

• çünkü anadolu takımları 3 büyükler kadar güçlü değil (fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş) hariç anadolu takımları pek güçlü değil trabzonspor dışında pek güçlü takım göremiyorum

Yükleniyor... ;