Kız size aşık oluyor ayrıldınız siz terk ettiniz...

kızın peşinden 2 ay koşuyorsunuz ve sonunda kabul ediyor.kız size aşık oluyor ayrıldınız siz terk ettiniz 5 gün size mesajlar atıyor verdiğiniz sözleri hatrlatan ve 2 gün sonra doğum gününzde bu mesajı atıp bir daha size hiç mesaj atmıyor bir gün ona dönermisinz

Gitmeseydin bugün ilk doğumgünü öpücüğünü benden alacaktın... İlk hediyeni,ilk sarılmanı,ilk gülümsemeni...

Gitmeseydin sana ellerimle doğumgünü pastası hazırlayıp getirecektim. Sonra tuttuğun dileği merak edecek söylemen için seni çileden çıkartan tehditler savuracaktım... Ölümü gör söyle diyecektim aşkım! Gel ve şimdi sensiz,yaşayan ölüye dönen beni gör...

Gitmeseydin geleceğimize dair umutları gözyaşlarımla yine sular,yeşertirdim ama hiç değilse mutluluktan akarlardı,tebessüm ederdim!

Gitmeseydin aşkım belki de dünyanın en mutlu kadını olurdum,nefesinle hayat verirken bana... Gözlerindeki cennette bir ömür kendimi izlerdim... Başkasının değil senin alın yazın olur yazılırdım soyadının hemen yanına! Adını adımla anarlar,imrenirlerdi gözleri sana benzeyen can borcumuza!

Gitmeseydin harika bir baba olurdun çocuklarıma... Kalbimde değil evimizde büyürlerdi hiç olmazsa...

Gitmeseydin bir yabancı gözüyle beyaz camdan değil de kollarımda okurdun tüm bunları... Kulağına fısıldardım belki kalbimden geçenleri...

Gitmeseydin sevgilim feryatlarıma değil kahkahalarıma adını verirlerdi... Avaz avaz seni unutmaya çalışmaz kahkahalarla yaşatırdım bizi...

Ama herşeye rağmen iyi ki doğdun ve iyi ki beni sırtımdan vurdun,doğumgünün kutlu olsun ruhum...

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• çok uzun bea... biri benim için okuyuversin lütfen

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• çok gecmıs olsun cok hemde :// kızma gucenme ama o cocuk asla donmuyecek sana

0|0
    0|0
    • neden

• basit mi yani bu mesaj yarın doğum gunu henüz atmadım

• düşünsene ben sana asıgım delı gıbı sende benı sevıyorsun veya sevmıosun bole mesaj gelse naparsın?zaten o cocuk ona asık oldunu bılıo sen naparsan yap hep eksı kazancaksın.bırak bıraz baskalarına bak artık.

• sana olan şeyi başkası üstüne tasarlıon oda güzel :D

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi* koyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dönmeye niyeti yoksa dönmez.

0|0
    0|0
  • Kaçan kovalanır bence bu kadar üstüne gitme sürekli mesaj atmalar doğum gününde böyle özenli mesaj atmalar falan 2 ay peşinde koşmuş senin aşık edincede çekilmiş bence şuan onu geri istiyorsan yapabileceğin en iyi şey geri çekilip sana gelmesini beklemektir ama sen üstüne gittikçe bunu yapmaycak. Doğum gününde kısa ve öz mesajlar tercih et mesela..

0|0
    0|0
  • Canım gönderme kaç kez yolladın artık unut gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;